Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

YUVALARI OLSUN,YÜZLERİ GÜLSÜN!

Yazlık bir sitede yaşayan maviş sürmeli gözlü 2 minik kız kardeş ve abileri sarman.İki kardeş birbirinden hiç ayrılmıyor ve arada birbirlerini yalayıp temizliyorlar çok şekerler.Sarman abileride çok akıllı uslu tek derdi kendini sevdirmek. O kadar kedi arasında sadece bu 3 tanesi cana yakın ve insana alışıklar.Kız kardeşler tahmini 2 aylık, sarman 4 aylık.Siteye sadece haftada 1 kez gidebiliyorum ve onlarla harika bir gün geçiriyoruz haşlanmış ciğer ve tavukları mideye indirip kucağımda tüm gün uyuyup keyif yapıyorlar en kötüsüde onlardan ayrılıp tekrar onları dışarı bırakmak oluyor :(( eve alışıklar her tür mama yiyor ve kum alışkanlıkları var .Dış parazitleri yapıldı .Bu yavrular bir kaç bizim gibi hayvan severler sayesinde ayaktalar sitede şu an hiç kimse yok ,ıslanıyorlar,üşüyorlar en kötüsüde havuza düşüp boğuluyorlar:( yaz gelince çoğuda istemiyecek ve kavgalarımız yine başlayacak.Bunlara öncelik tanımak istedim çünkü kimseye zorluk çıkarmazlar ve sıcak bir eve gerçekten çok muhtaçlar şu an Gümüşyaka' dalar evinize neşe katmaya ne dersiniz? minik bir dostumuz olsun diyorsanız Lütfen arayın.Kendim teslim edicem

Gümüşyaka-Silivri-Çorlu/Tekirdağ civari verilecektir.

0532 303 00 15

img

nimu

14 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ