Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

evimizin baş tacı safkan iran kedime acil yuva

yeni bebeğimiz olduğundan dolayı çok fazla ilgilenemediğim safkan iran kedimiz chanel i vermek zorundayım beyaz tüylü mavi gözlü prensesimiz 3 yaşında ilgiyle ve sevgiyle bakıcak aile arıyorum.ilgilenen ailelerin aşağıdakl numarada n ulaşmalarını rica ederim..0542 283 64 73   istanbul göztepe

img

nurcell

11 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle tebrik ederim :) aranan kan bulubdumu demeliyim ... o fıstıga bakabılırım bursadayım nasıl gönderebilirsiniz 05433131082

nurcell yazdı :

yeni bebeğimiz olduğundan dolayı çok fazla ilgilenemediğim safkan iran kedimiz chanel i vermek zorundayım beyaz tüylü mavi gözlü prensesimiz 3 yaşında ilgiyle ve sevgiyle bakıcak aile arıyorum.ilgilenen ailelerin aşağıdakl numarada n ulaşmalarını rica ederim..0542 283 64 73   istanbul göztepe

img

kaptanboris

11 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evimizin prensesine ççok iyi bakacak aile bulunmuştur.tüm hayvan dostlarıma gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim..

nurcell yazdı :

img

nurcell

11 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ