Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

Sertifikalı Yunus Cichlid Balığı, (Cyrtocara moorii) ve diğer damızlık Cichlidler

1. Yunus Cichlid Balığı, (Cyrtocara moorii)Orijinal yunus sertifikalı

Adet Fiyatı: YOK
Toplu Alım Fiyatı:yunuslar koloni olarak satılacaktır 2500 tl
Adedi:3 erkek(biri resimde görülen diğer 2 si kendi yavrusu onlarda dudaklı kafalı) toplam 15 adet 3 e 15 dişi
Boyu: 12-25 CM
İli/Semti: ANKARA /GÖLBAŞI
İrtibat Bilgileri: 05325776109
Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: ORTAK NOKTA
Fotoğraf: VAR
Diğer Ek Bilgiler: 3 YAŞINDA f0 sertifikalı aylık minimum 500 yavru garantili eşi benzerini ben ankarada görmedim sizin de gördüğünüzü sanmıyorum  agua pet centerden alınma 1 yaşındayken alındığında 800 euroya alındı piyasa balığı değil hatta şöyle söyliyeyim almanya ya ben  burdan gönderiyorum =) çok aktif bir balık görmenizi şiddetle tavsiye ederim uygun şartlarda maksimum 3 ayda kendini amorti eder pazarlık yok takas sadece iphone 4 esve samsung s3  le olur sıfır yada çiziksiz olmak kaydıyla farkı güncel piyasa değeri göz önüne alınarak anlaşılır.yunus besliyorum diyebileceğiniz ve görenleri akvaryumun başına kitleyen hem şhow hem üretim balığı alana hayırlı olsun balıklarıma tetra danichi nls yemden başka yem vermedim .Fotoğrafta ihtişamı bu kadar çıkıyor ceple cekildi akvaryumun içinde canlı görüldüğünde fotoğrafın ne kadar sönük kaldığını anlayacaksınız...

kredi kartına komisyonsuz taksit yapılır
Balıklar satıldıktan sonra  125*50*70 sump lu özel yapım akvaryum fluval fx5 filtre içleri ful dolu olarak satılktır bu işi yapmak isteyen ciddi alıcılara her şeyi alırsa güzel bir indirimimde olur şimdiden alana hayırlı olsun (satma sebebim inanın vakit bulamıyorum bazen kusturmaya vakti bol ilgilenecek bir arkadaşın almasını istiyorum bu nadir tür yunuslarımı)onun için indirim yaptım

http://www.youtube.com/watch?v=WQvEX8lQ98g&feature=BFa&list=LLCYDfc_T3v3KajF9CfYu1YQ

2.Maymun kafa 2 erkek 2 dişi erkekler 10-12 cm dişiler 7 cm toplam 100 tl cift bulmak zordur bunlar eşleşmiş çiftler ve 30 adet yavruları var bunlarda 3,cm ile 4 cm arası toplam 100 tl

3.Kobalt 2 erkek 7 dişi  bulunmaz bir koloni maksimum boy  200 tl harika bir koloni

3.mavi prenses 2 erkek 8 dişi  maksimum damızlık boy 150 tl

4.sarı prenses 1 erkek 4 dişi 80 tl

5.sarı prenses (kırmızı gözlü )1 e 3 dişi 80 tl

6.avratus 1 e 4 dişi 40 tl

7.lelupi 1 e 3 dişi damızlık 40  tl

8.mpanga 2 e 5 dişi 80

9.demosoni 1 e 2 dişi 30 tl

10.frontoza kapamba 2 e 4 dişi boyları 10- cm ile 7 cm arası 150 tl

11. frontoza mpvibe  2 adet 5 cm 50 tl

Ve damızlık olarak satışa sunduğum balıkların 1000 den fazla yavrusu karışık sarı mavi yunus maymun kafa  toptan  hepsi alınırsa 1200 tl boyları 1, cm ile 4 cm arası

Alana hayırlı olsun sağlık problemlerimden dolayı balıklarla ilgilenemiyorum  satış sebebim bu  yoksa getirisi de hoş bir hobi üzülerek elden çıkarıyorum saydıklarım toptan alınırsa  iyi bir indirim ve kredi kartına taksit yapılır inanın siz taksiti öderken bitmeden kendi parasını amorti edecek canlılardır.

img

selcuk_21

11 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ