Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Sahibi Olmak İsteyenler

Mesaj Ekle

cok acil yardim

Ilk kez kanarya besliyorum. 1 aydir evde olan kanaryalarom ciflestiler . simdi 3 tane yumurtalari var ilk yumurya 31 ocak ikincisi2 subat ucuncusu 3 subatta cikti hetsey cok guzel gidiyo derken dun ve bugun disi ne zaman yumurtalardan kalksa erkekle cok kotu kavga ediyolar ne yapmaliyim ayrica bu mevsimde yavru alabilirmiyim cevaplarinizi bekliyorum tesekkur ederim...

img

tunaboglukadir

11 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam dostum öncelikle yavru almanın tam mevsimi yuvadan kalkan dişinin erkekle kavgasıda erkeğin yumurtaların kollanması gerektiğinin bir iç güdüsel davranışıdır. Yani dişinin yumurtada yatmasını istemektedir erkek her halukarda dişisinide besleyecektir ve bu ufak kavgalar sorun olmaz emin ol yavruların  çıkacaktır hepsi olmasıda 3/2  si muhakkak iyi günler ....

tunaboglukadir yazdı :
Ilk kez kanarya besliyorum. 1 aydir evde olan kanaryalarom ciflestiler . simdi 3 tane yumurtalari var ilk yumurya 31 ocak ikincisi2 subat ucuncusu 3 subatta cikti hetsey cok guzel gidiyo derken dun ve bugun disi ne zaman yumurtalardan kalksa erkekle cok kotu kavga ediyolar ne yapmaliyim ayrica bu mevsimde yavru alabilirmiyim cevaplarinizi bekliyorum tesekkur ederim...

img

Poyraz59

11 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ