Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kendime yoldaş arıyorum

Merhaba :) Çocukluğumdan beri bir köpek sahibi olmayı çok istedim fakat bir türlü olmadı... Şu an bir köpeğin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda ve bilinçteyim. 29 yaşındayım , öğretmenim. İstanbul'da yaşıyorum. Bebeğim gibi bakacağım yavru bir köpek arıyorum. Cinsi önemli değil... Bana yoldaş olsun yeter... 

img

gmz22

10 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabe benim 3 aylık cocker cinsi köpeğim var vermek zorundayım çünki hamileyim bakımı benim için çok zor eğer düşünürseniz aldığım fiata vericem aşıları devam etmekte oyuncu bir köpek adı casper ilgilenirseniz [email protected] mail atabilirsiniz . fiatı:500 tl

gmz22 yazdı :

Merhaba :) Çocukluğumdan beri bir köpek sahibi olmayı çok istedim fakat bir türlü olmadı... Şu an bir köpeğin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda ve bilinçteyim. 29 yaşındayım , öğretmenim. İstanbul'da yaşıyorum. Bebeğim gibi bakacağım yavru bir köpek arıyorum. Cinsi önemli değil... Bana yoldaş olsun yeter... 

img

serap000

10 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ,bir buçuk yaşında olduğunu söyledi veteriner. gerçekten çok uyumlu, havlamayan bir ev köpeği. Bizde bir kurt ve üç kedi var ondan dolayı zorlanıyoruz ...Hayatı dar ettiler Bal'a :)

Bu hayvanların  yavru iken  alınıp  sonra sokağa bırakılmasına çok içerliyorum. Yaş durumu eminim sizde de çekince yaratacaktır. Ekte resmini gönderiyorum. En azından çevrenize duyursanız, ben bu kadar problemsiz bir ev köpeği görmedim. Şu an ofisimizde gelip görebilirsinizde. Teşekkürler [email protected]

gmz22 yazdı :

img

baykalayse

10 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba gamze hanım 2 aylık golden köpeğimiz var .Karnesi ve aşıları var tamamen saf kan golden retriever köpek . Evde olamadığımız için bakıcak zamanımız yok iletişim için 0530 280 31 30

gmz22 yazdı :

img

ayhan322

10 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam  7 aylik bir alman kurdu kizim var özel nedenlerden dolayi ayrilmak zorundayim su satirlari yazmak bile aci veriyor ama caresiz olarak yaziyorum ilgilenirsen iz facede konusalim [email protected]ütfen onunla bir ömür boyu arkadaslik dostluk edecekseniz yazin:((

gmz22 yazdı :

img

asi07

10 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ