Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Dağ evinde özgürce yaşayacak Labrador arıyorum

Bağlanmak nedir bilmeden, özgür ortamda yaşayacak, karşık ırk olmayan,  şanslı bir erkek labrador arıyorum. Eğer labradorunu vermek isteyen olursa ve nerede yaşayacağını merek ediyorsa google'dan "şirinyazı kampı mengen" yazarak yerimizi görebilir.  Adı geçen sayfada telefon numaram var. Hepinizi selamlıyorum.

img

SSokrates

10 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, ta geçen sene yazmışsınız bu mesajı ama sirinyazıyı gördükten sonra denemeye değer diye düşündüm. Hala köpek edinmediyseniz ve labrador da  labrador diye ısrar etmezseniz sahiplendirmeye çalıştığım çok tatlı 7-8 aylık labrador- mastif kırması ya da flat coated retriever kırması, erkek bir çocuğumuz var. Sokakta bulduğumuz için tam cinsini söyleyemiyorum. İLgilenirseniz [email protected] adresine yazabilirsiniz.  

SSokrates yazdı :

Bağlanmak nedir bilmeden, özgür ortamda yaşayacak, karşık ırk olmayan,  şanslı bir erkek labrador arıyorum. Eğer labradorunu vermek isteyen olursa ve nerede yaşayacağını merek ediyorsa google'dan "şirinyazı kampı mengen" yazarak yerimizi görebilir.  Adı geçen sayfada telefon numaram var. Hepinizi selamlıyorum.

img

naztez

18 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ