Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ücretsiz köpek sahibi olmak istiyorum.

Arkadaşlar bu kaçıncı ilanım bilmiyorum bahçeli bir evim var mümkünse boxer , rotweiller , husky ya da alman kurdu tercihimdir. yavru olması tercihimdir. 
[email protected]

img

hakan99

11 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende  ikibuçuk yaşında kurt tazı kırması var istersen ancak antalya içi verebilirim gönderme imkanım yoktur.eğitimlidir

hakan99 yazdı :

Arkadaşlar bu kaçıncı ilanım bilmiyorum bahçeli bir evim var mümkünse boxer , rotweiller , husky ya da alman kurdu tercihimdir. yavru olması tercihimdir. 
[email protected]

img

antalya60

10 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Hakan, köpek sahiplendin mi? Eğer sahiplenmediysen bahçede çok mutlu yaşayabilecek büyük ırk, 7-8 aylarında mastif- flat coated retriver kırması ya da saf kan olabiir bilmiyorum nefis erkek bir çocuk var. 

hakan99 yazdı :

[email protected]

img

naztez

18 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar merhaba. İzmir'de oturuyorum. 3 aylık ya da 3 aydan küçük,erkek,altın sarısı renginde,iyi huylu bir golden retriever yavrusu sahiplenmek istiyorum. Bu kriterlere uygun köpek varsa lütfen bu mesajıma cevap verin . Sitede takipte olacağım. Şimdiden teşekkürler. :)

img

mars1

9 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ