Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İZMİR'DE YAVRU KÖPEK ARIYORUM.

ÜCRETSİZ YAVRU ALMAN KURT VEYA GOLDEN ARIYORUM.DAHA ÖNCEDEN BELÇİKA KURDU YETİŞTİRMİŞTİM. YANİ TECRÜBEM VAR. APARTMANDA OTURUYORUM FAKAT BAHÇESİ BANA AİT. KÖPEĞİNİZE İYİ BAKABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. İLGİLENEN ARKADAŞLAR BANA MESAJ GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM. BORNOVADA İKAMET EDİYORUM.

img

AYSEEMELKASAP

10 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aykut09 mesajınızı göremiyorum. 

AYSEEMELKASAP yazdı :

ÜCRETSİZ YAVRU ALMAN KURT VEYA GOLDEN ARIYORUM.DAHA ÖNCEDEN BELÇİKA KURDU YETİŞTİRMİŞTİM. YANİ TECRÜBEM VAR. APARTMANDA OTURUYORUM FAKAT BAHÇESİ BANA AİT. KÖPEĞİNİZE İYİ BAKABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. İLGİLENEN ARKADAŞLAR BANA MESAJ GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM. BORNOVADA İKAMET EDİYORUM.

img

AYSEEMELKASAP

ÖZEL MESAJ

Bir yasinda erkek orjinal golden oglumu vertigo oldugumdan dolayi iyi bakicak bir aileye vermek istiyorum benim için çok zor olsada mecburum ilgilenirseniz arayin izmir göztepede oturuyorum

AYSEEMELKASAP yazdi :

ÜCRETSIZ YAVRU ALMAN KURT VEYA GOLDEN ARIYORUM.DAHA ÖNCEDEN BELÇIKA KURDU YETISTIRMISTIM. YANI TECRÜBEM VAR. APARTMANDA OTURUYORUM FAKAT BAHÇESI BANA AIT. KÖPEGINIZE IYI BAKABILECEGIMI DÜSÜNÜYORUM. ILGILENEN ARKADASLAR BANA MESAJ GÖNDERIRSENIZ SEVINIRIM. BORNOVADA IKAMET EDIYORUM.

img

alev356

10 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

VERDİĞİNİZ TELEFON NUMARASINI AZ ÖNCE ARADIM FAKAT YANIT ALAMADIM. MÜSAİT OLDUĞUMDA TEKRAR ARAYACAĞIM. İYİ GÜNLER...

alev356 yazdı :

Bir yaşında erkek orjinal golden oglumu vertigo oldugumdan dolayı iyi bakıcak bir aileye vermek istiyorum benim için çok zor olsada mecburum ilgilenirseniz arayın izmir göztepede oturuyorum 05384402849 telefonum

AYSEEMELKASAP yazdı :

img

AYSEEMELKASAP

ÖZEL MESAJ