Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ANTALYA'DA ÜCRETSİZ KÖPEK YAVRULARI

Otoyol kenarında doğum yapan sokak köpeğini yavrularıyla birlikte işyerimize taşıdık. Anne siyah uzun tüylü ve muhteşem bir köpek. Yavrulara ilk günden beri bakmaktayız. Hepsi çok sağlıklı ve bakımlı. Anne de öyle olduğu için insanlara çok sıcak hepsi. Yavruları sütten kesilinceye kadar burada bakacağız. Sonra da isteyenlere sahiplendireceğiz. Lütfen ama lütfen bakamayacaksanız almayınız. Bu konuda seçici davranacağız. Hiçbir ücret talep etmiyoruz. 

Yavruların;

Biri Bembeyaz (kısa kuyruklu, Erkek)
Biri Krem Rengi (Alnında beyaz nokta var, En iri yavru, Erkek) 
Biri Karışık renkli (Beyaz, Kahve, Saint Bernard görünümlü (Erkek)
Biri Düz siyah (Erkek)
Biri Düz Siyah (Dişi)

Teşekkürler.

İletişim: Alper 0532 698 42 74

Adres: Enerji Grup - Havaalanı Karşısı, EXPO Center Yanı, Petrol Ofisi İçi Kat:2

img

alper1613

10 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben köpeklerden birine sahip çıkmak istiyorum izin verirsiniz biri bembeyaz kısa kuyruklu olan yavruyu almak istiyorum sakaryada oturuyorum evim tek katlı bahçeli ve çok güzel bir yer sizde isterseniz ona çok ama çok iyi bakabilirim...

itibaraat için

ADIM :FURKAN

TEL NO :05388872304

HEMEN ARARSANIZ SEVİNİRİM ÇÜNKÜ ONA GERİ YAŞAMINDA BEN BAKMAK İSTERİM

alper1613 yazdı :

Otoyol kenarında doğum yapan sokak köpeğini yavrularıyla birlikte işyerimize taşıdık. Anne siyah uzun tüylü ve muhteşem bir köpek. Yavrulara ilk günden beri bakmaktayız. Hepsi çok sağlıklı ve bakımlı. Anne de öyle olduğu için insanlara çok sıcak hepsi. Yavruları sütten kesilinceye kadar burada bakacağız. Sonra da isteyenlere sahiplendireceğiz. Lütfen ama lütfen bakamayacaksanız almayınız. Bu konuda seçici davranacağız. Hiçbir ücret talep etmiyoruz. 

Yavruların;

Biri Bembeyaz (kısa kuyruklu, Erkek)
Biri Krem Rengi (Alnında beyaz nokta var, En iri yavru, Erkek) 
Biri Karışık renkli (Beyaz, Kahve, Saint Bernard görünümlü (Erkek)
Biri Düz siyah (Erkek)
Biri Düz Siyah (Dişi)
http://www.petarkadas.com/petbul/ilan-antalyada-yuva-arayan-dunya-tatlisi-yavrular-antalya" />
Teşekkürler.

İletişim: Alper 0532 698 42 74

Adres: Enerji Grup - Havaalanı Karşısı, EXPO Center Yanı, Petrol Ofisi İçi Kat:2

img

furkan5454

10 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ