Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Çeyizi ile birlikte gelecek tatlı bir bebek kedi, İstanbul'da çok acil yuva arıyor!

Bu minik kediciğe İstanbul'da acilen yuva arıyorum. Kendisi 2 aylık German Rex melezi dişi bir kediciktir.

İç ve dış parazit tedavileri yaptırılmış sağlık karnesi çıkartılmıştır.

Kuru mama yeme ve tuvaletini kedi kumuna yapma terbiyesini edinmiştir. Son derece sağlıklı oyuncu ve sıcakkanlı bir bebek kediciktir.

Veterinerde küçücük bir alanda kalmasına gönlüm rağzı gelmediği için ona geçici ev oldum ancak benim de evdeki kedi ve hamster sayım fazla olduğundan onu iyi ve sorumluluk sahibi ömrü boyuınca terk edilmeyeceği bir aileye sahiplendirmek istiyorum.

Kum kabı, mama ve su kapları ve oyuncakları ile birlikte verilecektir. Kesinlikle hiç bir şey için ücret istenmemektedir. Sadece daha önce kedi bakmış olmanız ve belli bir yaşın üzerinde düzenini oturtmuş bir yetişkin olmanız beklenmektedir.

İletişim Meltem Şafak 0 535 586 37 72 Bostancı İstanbul

img

miyucuk

10 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bebek kedimize yuva bulduk ilginiz ve çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

Sevgiler
Meltem 

miyucuk yazdı :

http://kedilibirhayat.files.wordpress.com/2013/06/2013-06-11-1313.jpg" target="_self">http://kedilibirhayat.files.wordpress.com/2013/06/2013-06-11-1313.jpg" style="width: 300px; height: 400px;" />

Bu minik kediciğe İstanbul'da acilen yuva arıyorum. Kendisi 2 aylık German Rex melezi dişi bir kediciktir.

İç ve dış parazit tedavileri yaptırılmış sağlık karnesi çıkartılmıştır.

Kuru mama yeme ve tuvaletini kedi kumuna yapma terbiyesini edinmiştir. Son derece sağlıklı oyuncu ve sıcakkanlı bir bebek kediciktir.

Veterinerde küçücük bir alanda kalmasına gönlüm rağzı gelmediği için ona geçici ev oldum ancak benim de evdeki kedi ve hamster sayım fazla olduğundan onu iyi ve sorumluluk sahibi ömrü boyuınca terk edilmeyeceği bir aileye sahiplendirmek istiyorum.

Kum kabı, mama ve su kapları ve oyuncakları ile birlikte verilecektir. Kesinlikle hiç bir şey için ücret istenmemektedir. Sadece daha önce kedi bakmış olmanız ve belli bir yaşın üzerinde düzenini oturtmuş bir yetişkin olmanız beklenmektedir.

İletişim Meltem Şafak 0 535 586 37 72 Bostancı İstanbul

img

miyucuk

10 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ