Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Golden Yavrusu Arıyorum

ERKEK GOLDEN YAVRUSU ARIYORUM. 1-2-3 AYLIK OLSUN KENDİM EĞİTMEK İSTİYORUM AYRICA ORTAMA DAHA İYİ UYUM SAĞLAMASI AÇISINDAN . EVİMİN BAHÇESİ MÜSAİT KÜLÜBESİ MÜSAİT.YAZ BOYUNCA BALKONDA BAKCAĞIM.BÜYÜNCE KÜLÜBESİNE ALACAĞIM.İZMİ-MANİSA CİVARI OLSUN.MANİSA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİM..GÖNDERMESİ BENİM İÇİN PROBLEM DEĞİL DİYE DÜŞÜNÜYORSANIZ ŞEHİR DIŞINDAN DA İRTBATE GEÇEBİLİRSİNİZ..

img

alemonya

10 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, benim 2 aylık, erkek, safkan golden yavrumu düşünürseniz lütfen irtibata geçiniz.Tel-0531 200 49 42

alemonya yazdı :

ERKEK GOLDEN YAVRUSU ARIYORUM. 1-2-3 AYLIK OLSUN KENDİM EĞİTMEK İSTİYORUM AYRICA ORTAMA DAHA İYİ UYUM SAĞLAMASI AÇISINDAN . EVİMİN BAHÇESİ MÜSAİT KÜLÜBESİ MÜSAİT.YAZ BOYUNCA BALKONDA BAKCAĞIM.BÜYÜNCE KÜLÜBESİNE ALACAĞIM.İZMİ-MANİSA CİVARI OLSUN.MANİSA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİM..GÖNDERMESİ BENİM İÇİN PROBLEM DEĞİL DİYE DÜŞÜNÜYORSANIZ ŞEHİR DIŞINDAN DA İRTBATE GEÇEBİLİRSİNİZ..

img

ROLEX

10 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arasanız yardımcı olabılırım 50 gunluk 5068329486

img

aykut09

10 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben bodrum dan gökhan safkan golden yavrualrım var şu an 4 günlükler anne sütünden kesildikten sonra sahiplendireceğim bu yaklaşık 8 hafta lıktan sonra sahiplendireceğim şayet ilgilenirseniz detaylı bilgiler telefonda verilecektir.

0 506 544 35 13

alemonya yazdı :

img

bodrum_48

10 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 aylık golden yavrum var. Safkan, beyaz, bütün aşıları tam.  Temel itaat eğitimi var, nazlı bir bebek gibi benim oğlum. birilerinin dizinin dibinde uyumaya bayılır. tasmasız bile gezdiyorum bırakıyorum serbest peşimden geliyor muhakkak çok akıllı, öğretmek istediğim şeyi hemen öğreniyor ama malesef ki annemin astımı olması nedeniyle bakamıyorum artık, sitenin bahçesinde de sokak köpekleri olması nedeniyle oraya kulube de yapamıyorum. Gebze'de oturuyorum. İlgilenirseniz burdan iletişime geçebiliriz.

alemonya yazdı :

img

foxum

10 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 aylık golden yavrum var. Safkan, beyaz, bütün aşıları tam.  Temel itaat eğitimi var, nazlı bir bebek gibi benim oğlum. birilerinin dizinin dibinde uyumaya bayılır. tasmasız bile gezdiyorum bırakıyorum serbest peşimden geliyor muhakkak çok akıllı, öğretmek istediğim şeyi hemen öğreniyor ama malesef ki annemin astımı olması nedeniyle bakamıyorum artık, sitenin bahçesinde de sokak köpekleri olması nedeniyle oraya kulube de yapamıyorum. Gebze'de oturuyorum. İlgilenirseniz burdan iletişime geçebiliriz.

alemonya yazdı :

img

foxum

10 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ