Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

BURSA DA DİŞİ 2,5 AYLIK GOLDEN

Merhabalar

Daha oncede baslık acmıstım fakat bazı sebeplerden dolayı ılgilenemedim.

Özel bir durumdan dolayı kızımı sahiplenecek birini (bursadan) arıyorum. 17nisan dogumlu buzamana kadar olan aşıları duzenlı yapıldı. Klubesı klubesı etrafı ıcın çıtı mama kabı herşeyi mevcut.

img

yildirimn

11 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle Merhaba,Bursa/Yıldırımda Oturuyorum Mümkünse Köpeğinzi Sahiplenmek İstiyorum Daha Önce Köpek Baktım .. 05312688877

yildirimn yazdı :

Merhabalar

Özel bir durumdan dolayı kızımı sahiplenecek birini (bursadan) arıyorum. 17nisan dogumlu buzamana kadar olan aşıları duzenlı yapıldı. Klubesı klubesı etrafı ıcın çıtı mama kabı herşeyi mevcut.

img

BursaEmre

10 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, köpeği sahiplendirmediyseniz 05396432201 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Evimiz bahçeli olup köpek bakmak için müsaittir

yildirimn yazdı :

Merhabalar

img

yucel20

10 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ılanınız hala gecerlıyse ben talıbım daha oncede yaklasık 3 yıl kadar golden bakmıstım ıstersenız benımle ırtıbata gecebılırsınız no:05079221718

yildirimn yazdı :

Merhabalar

img

gokhann

10 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ