Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İstanbul'da Yavru Ankara veya Van Kedisi sahiplenmek istiyorum !!

Meraba ben kaç aydır araştırıyorum ama istediğim gibi bir kedi bulamadım. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. 2-3 aylık yavru Van Kedisi veya Ankara Kedisi sahiplenmek istiyorum.Sahiplendirecek olanlar benle iletişime geçebilirsiniz.

img

sevvals

10 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Bende 4 aylık bir Ankara kedisi var. Çok uyumlu ve cana yakın. Annemin rahatsızlığı nedeniyle kediyi sevebilecek birine vermek zorundayım. İstanbul mecidiyeköydeyim.

İlgileniyorsanız 0555 837 9899

sevvals yazdı :

Meraba ben kaç aydır araştırıyorum ama istediğim gibi bir kedi bulamadım. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. 2-3 aylık yavru Van Kedisi veya Ankara Kedisi sahiplenmek istiyorum.Sahiplendirecek olanlar benle iletişime geçebilirsiniz.

img

infosist

20 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

infosist yazdı :

Merhaba,

Resmini atabilir misiniz acaba ?

Bende 4 aylık bir Ankara kedisi var. Çok uyumlu ve cana yakın. Annemin rahatsızlığı nedeniyle kediyi sevebilecek birine vermek zorundayım. İstanbul mecidiyeköydeyim.

İlgileniyorsanız 0555 837 9899

sevvals yazdı :

img

sevvals

10 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ