Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

golden köpek sahiplenmek isteyenler buraya :)

antalyada yasıyorum.Yakınımızda bir komsumuz petshoptan golden retriever yavrusunu 400 liraya aldı herkese havasını attı , bir hafta bakamadı sıkıldı sel sefil oldu sokağa attı.Su an iki haftadır bende gercekten bakmak isteyene yada daha önce köpek kedi bakmış birine vermek istiyorum. Dişi yaklaşık 2-3 aylık safkan golden , ciddi bir sekilde bakacak olanlar benı bu numaradan arasın 
0534 243 98 01

img

mrve

10 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERVE HANIM BEN RİZEDE YASIYORUM KÖPENIZI ÇOK İSTİYORUM BANA OTOBUS KARGO YOLUYLA GÖNDERİRMİSİNİZ KARGO ÜCRETİ NNE İSE BEN KARSILARIM EVIM BAHCELİDİR DAHA ONCEDEN KÖPEK BAKTIM ÇOK RAHAT BİR SEKILDE BAKABILIRIM BANA BU NODAN ULASABILIRSINIZ 0536 347 00 46

mrve yazdı :

antalyada yasıyorum.Yakınımızda bir komsumuz petshoptan golden retriever yavrusunu 400 liraya aldı herkese havasını attı , bir hafta bakamadı sıkıldı sel sefil oldu sokağa attı.Su an iki haftadır bende gercekten bakmak isteyene yada daha önce köpek kedi bakmış birine vermek istiyorum. Dişi yaklaşık 2-3 aylık safkan golden , ciddi bir sekilde bakacak olanlar benı bu numaradan arasın 
0534 243 98 01

img

hlalimm

10 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ