Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Dişi Erkek Rottweiller

4 yaşında dişi ve 5 yaşında erkek(macar,secereli,eğitimli) köpeklerimi yurtdışına yerleşme sebebiyle  vereceğiz.İkisinin aynı yere gitmesi tercihimizdir.İkisininde alan koruma,ileri itaat eğitimleri mevcuttur.İlgilenenler 538 044 34 00

img

mekseli

10 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR.

KÖPEĞİNİZİ ÜCRETSİZ Mİ SAHİPLENDİRECEKSİNİZ?

EĞER ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ BAHÇELİ 2 KATLI BİR EVİM VAR. ÇOK UZUN SÜREDİR KÖPEK ARIYORUM. 0554 564 18 53

mekseli yazdı :

4 yaşında dişi ve 5 yaşında erkek(macar,secereli,eğitimli) köpeklerimi yurtdışına yerleşme sebebiyle  vereceğiz.İkisinin aynı yere gitmesi tercihimizdir.İkisininde alan koruma,ileri itaat eğitimleri mevcuttur.İlgilenenler 538 044 34 00

img

omerrr07

10 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben aydın dayım köpeyınızı almak  ısterim bahceli evim var daha  öncedende  rotwaylır ve sibirya kurdu besledim almak isterim köpeklerinizi

mekseli yazdı :

img

alimelisa

10 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM

İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM.BAHÇELİ EVİM VAR İZMİRDEYSENİZ BAKABİLİRİM

mekseli yazdı :

img

oz1357

10 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ