Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Dişi terrierimize eş arıyoruz. (İzmir)

Kızımız Shila 1,5 yaşında çok akıllı,oyuncu ve uysal bir white terrierdir. Tüm aşıları ve kontrolleri tamdır.  Onun gibi kontrolleri sık sık yapılan ve aşıları tam olan bir erkek terrier arıyoruz :)

img

queishy

10 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba camdıbınde oturuyorum murphy dıye köpegım var erkek 1 yasında 

queishy yazdı :

Kızımız Shila 1,5 yaşında çok akıllı,oyuncu ve uysal bir white terrierdir. Tüm aşıları ve kontrolleri tamdır.  Onun gibi kontrolleri sık sık yapılan ve aşıları tam olan bir erkek terrier arıyoruz :)

img

sema123

10 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bornova /küçükpark  2 yaşını yeni geçen terrier fino karması simit kuyruk CEVİZ'im var daha önce hiç çiftleşmedi ilgilenirseniz mesaj atmanız yeterli 0532 610 08 12 (foto örnekleri verebilirim)

queishy yazdı :

img

cevo444

10 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba camdıbınde oturuyorum murphy dıye köpegım var erkek 1 yasında 

queishy yazdı :

2 yaşnda 1 numara terrier ogluma eş arıyorduk zaten. aşıları tam eger düşünürseniz mail atmanız yeterli. yer izmir bornova

[email protected]

img

senemmm35

9 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Biz Sakarya'dayız bizim  köpeğimizin cinsi yorkshire terrier sence olur mu mexynin tüyleri mavimsi olanlardan

queishy yazdı :

img

Mexycik

9 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ