Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ankara yavru kedi sahiplenmek istiyorum

ankaradayım kızım için en fazla 2 aylık açık renkli dişi yavru kedi sahiplenmek istiyorum mail yazarak bana ulaşırsanız sevinirim

img

yumy

9 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba;

Chinchilla / Tekir Kırması kızım 2 hafta önce doğum yaptı. İyi bakılacağından emin olacağım yerlere vermek istiyorum. Mail adresinizi verirseniz fotoğraflarını gönderebilirim.

yumy yazdı :

ankaradayım kızım için en fazla 2 aylık açık renkli dişi yavru kedi sahiplenmek istiyorum mail yazarak bana ulaşırsanız sevinirim

img

Nebahatoz

8 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 bucuk aylık dişi tekirimiz var renklerı beyaz ve az mıktarda sıyahları var tuvalet egıtımı var anne sutuyle buyudu suanda mama yıyor ama elımden geldıgınde farklı seylerde (ekmek;tavuk,peynır,patates) evde ne varsa artık herseye alıstırdım ankarada yasıyorum [email protected] dan ulasabılırsınız

img

lokumyaramaz

8 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer arayışınız devam ediyorsa iki aylık tuvelet eğitimli dünyalar tatlısı beş tane kedim var. kız çocuklarımdan birini size sahiplendirebilirim.

yumy yazdı :

img

tinaa

8 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru bir kedi var ama dişi mi değilmi bilmiyorum bugünlük benimle hastalığı yok ilgilenirseniz size verebilirim

img

Guest89797

8 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yumy yazdı :

Merhaba hepsievcil.com daki ilanınız için eger hala kedi istiyorsanız bu adresten iletişime gecebilirsiniz [email protected]

img

Guest89787

8 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ