Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > CivCiv ve Ördek

Mesaj Ekle

Ördekler

benm bir ördeğim var 1 yıldır besliyorum önceden çok yemek yiyordu ama şimdi fazla yemiyor bunun nedeni ne? bide beni görüncepeşimden koşup yanıma geliyor çok fazla hızlı koşunca uçmaya çalışıyor ve kafası ve kyruğu yeşil oluyor neden ?

img

suskunperi012

8 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BENIM DİŞİ BİR ÖRDEĞİM VAR YUMUTLAMAK ÜZRE ONA ÇİFTLESTİRMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ BANA ULASA BILIRMISINIZ ARDES KANARYA/KÜÇÜKÇEKMECE

img

Arefe

8 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ÖRDEĞİNİZ YUMUTLAMIYOR SA ERKEKTIR VE KENDINE EŞ ARIYOR YANLIZ KALMIS BENCE

Arefe yazdı :
MERHABA BENIM DİŞİ BİR ÖRDEĞİM VAR YUMUTLAMAK ÜZRE ONA ÇİFTLESTİRMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ BANA ULASA BILIRMISINIZ ARDES KANARYA/KÜÇÜKÇEKMECE

img

Arefe

ÖZEL MESAJ

img

Arefe

ÖZEL MESAJ

Benim ordegim daha kucuk onceden saglikliydi rahat yuruyebiliyodu simdi iki adim sonrasi dusuyo ayakta pek kalamiyo nedenini ogrenebilirmiyim lutfenn yardm edin!!

img

Havva60

6 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana yardım edebilirseniz seviniri m

img

betulceren

5 yıl 9 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

suskunperi012 yazdı :

benm bir ördeğim var 1 yıldır besliyorum önceden çok yemek yiyordu ama şimdi fazla yemiyor bunun nedeni ne? bide beni görüncepeşimden koşup yanıma geliyor çok fazla hızlı koşunca uçmaya çalışıyor ve kafası ve kyruğu yeşil oluyor neden ?

benimde 2 tane yavru ordegim var ama benimkiler beni takip etmiyor benden kaçıyorlar hemde .nekaçış.sana onerim ördeğini bir kuttuya koy uçarsada

img

betulceren

5 yıl 9 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ