Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

scottish fold yavru kedi

merhaba. 2-3 aylık safkan scottish fold dişi kedi arıyorum.. petshoplara güvenmediğim için  sahibinden olması önemli. istanbul içi gelip alabilirim.

img

kediscbr

8 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kediscbr yazdı :

merhaba...  safkan scottish fold dişi kedi arıyorum.. petshoplara güvenmediğim için sahibinden olması önemli. istanbul içi gelip alabilirim.

img

kediscbr

8 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba :) British shorthair anne ve scottish fold babanın 40 günlük yavrusu scottish disi Safkan kedim var 0507 011 70 17 adlı numara ile irtibata geçebilir fotograflarini gorebilirsiniz :)

img

scottishfold11

8 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kediscbr yazdı :

merhaba. 2-3 aylık safkan scottish fold dişi kedi arıyorum.. petshoplara güvenmediğim için  sahibinden olması önemli. istanbul içi gelip alabilirim.

Merhaba :) British shorthair anne ve scottish fold babanın 40 günlük yavrusu scottish disi Safkan kedim var 0507 011 70 17 adlı numara ile irtibata geçebilir fotograflarini gorebilirsiniz :)

img

scottishfold11

ÖZEL MESAJ

kediscbr yazdı :

Ayrıca pet Shop değilim verme bedenim ise evde annesi var ikisinede bakmakta zorluk çekiyorum

img

scottishfold11

ÖZEL MESAJ