Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

golden retriever yavru sahiplenmek istiyoruz

can yoldaşı her anımda yanımda olabilecek golden retriever yavrusu sahiplenmek istiyorum evimde ve bahçemde bakabileceğim yavru dost arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

img

cglyndnz

8 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

45 gunluk yavru golden var disi.kuzenimden aldim ama iki tane kizim var bakamiyorum ilgilenenler yazsin.. can yoldaşı her anımda yanımda olabilecek golden retriever yavrusu sahiplenmek istiyorum evimde ve bahçemde bakabileceğim yavru dost arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

img

Gulhan1987

8 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gulhan1987 yazdı :
45 gunluk yavru golden var disi.kuzenimden aldim ama iki tane kizim var bakamiyorum ilgilenenler yazsin..

img

Gulhan1987

8 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi akşamlar gülhan hanım 50 günlük golden yavrusu var bende dişi çok tatlı mükemmel bir güzelliği var tanıdığımdan aldım fakat astım cıktığı için annemde bakamıyoruz eğer hemen isterseniz lütfen haberim olsun

Gulhan1987 yazdı :

Gulhan1987 yazdı :
45 gunluk yavru golden var disi.kuzenimden aldim ama iki tane kizim var bakamiyorum ilgilenenler yazsin..

img

ilaydaplt

8 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar. Eger hala sahiplendirmediyseniz biz golden yavrunuzu sahiplenmek isteriz. Lütfen haber verin. Şimdiden teşekkürler

ilaydaplt yazdı :

İyi akşamlar gülhan hanım 50 günlük golden yavrusu var bende dişi çok tatlı mükemmel bir güzelliği var tanıdığımdan aldım fakat astım cıktığı için annemde bakamıyoruz eğer hemen isterseniz lütfen haberim olsun

Gulhan1987 yazdı :

Gulhan1987 yazdı :

img

KubraS

8 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar. Eger hala sahiplendirmediyseniz biz golden yavrunuzu sahiplenmek isteriz. Lütfen haber verin. Şimdiden teşekkürler

ilaydaplt yazdı :

Gulhan1987 yazdı :

Gulhan1987 yazdı :

img

KubraS

8 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba  1 yaşına yenı girmiş golden cinsi köpeğime sahip arıyorum yurtdışına çıkışım sebebıyle ırak almıyor ve sahiplendirmek istiyıyorum eğer dılersenız yardımcı olurum 

cglyndnz yazdı :

can yoldaşı her anımda yanımda olabilecek golden retriever yavrusu sahiplenmek istiyorum evimde ve bahçemde bakabileceğim yavru dost arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

img

bekir1982

8 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ