Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Jako Papağanı Sahiplenmek İstiyorum

Arkadaşlar Merhaba,

Yıllardır evin küçük oğlanı olarak büyüdüm :) Tabi ki herkes gibi salondaki kanepelerde yattım. Annemin alerjisinden ötürü bir türlü kendime kuş alamadım. Hayvanlara karşı zaafım çok yüksek :) O kadar çok seviyorum ki düzenli sokak köpeklerini dahi beslerim. Lakin kendi odam olmayışından ötürü bir türlü kuş alamadım. Hele şükür abimin evden gidişiyle kendi odama yerleştim ve kuş arayışına başladım. 24 yaşındayım ve okuyorum. 

Size kısaca kendimden bahsettim. Maddi sıkıntılarım olduğu için para ile jako papağanı alma imkanım yok.  Yavru jakolar dahi çok ciddi paralar ediyor. Bu yüzden eğer varsa elinizde yavru jako papağanınız sahiplenmek istiyorum. İlle yavru istiyorum çünkü adını ben koyayım onu eğitirken zorluklarla cebelleşeyim. Beraber birbirimizi büyütelim kısacası :) 

Bendeki olay budur. Eğer sahiplendirmek isteyen olursa bana ulaşsın lütfen. Ankara'da oturuyorum başka şehirden sahiplendirmek isteyen olursada bir şekilde gideriz geliriz alırız kuşu problem olmaz diye düşünüyorum. Lütfen irtibata geçin benle. Teşekkürler..

img

iecface

8 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ