Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Evde bakabileceğim kopek sahiplenmek istiyorum

Küçük ırk olabilir orta boy ırk olabilir evde bakabilecegim bir dost arıyorum köpeğimi yeni kaybettim gözüm gibi bakarım istediğiniz zaman görebilirsiniz istanbul Beylikdüzü 0553 309 99 63

img

Avemariaarosary

8 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ,

2 adet evde baktıgım chıuha cinsi bir kız bir erkek kopegım var , yurt dısına iş için uzun süreliğine tasındıgımdan iyi bir aileye vermek ıstıyorum ,

ev kopegıdırler , deniz

[email protected]

Avemariaarosary yazdı :
Küçük ırk olabilir orta boy ırk olabilir evde bakabilecegim bir dost arıyorum köpeğimi yeni kaybettim gözüm gibi bakarım istediğiniz zaman görebilirsiniz istanbul Beylikdüzü 0553 309 99 63

img

denizgorkem

8 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala arıyorsanız kopegimi maddi imkansizliklardan dolayi bakamiyorum iflas ettik keyifli iken yük olmasını istemiyorum 8 aylık golden labrador kirmasi çok zeki ve sevgi dolu kızımız alise gerçekten ömürlük bakacak bir yuva arıyorum aşıları düzenli olarak yapılıyor 0530 668 67 44 meltem

img

burtol

8 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba , 2 aylıkken sokakta bulup sahiplendiğim bi irlanda terrierim var dişi adı Maya suanda 5 aylık ama malesef artık bakamıyorum 😞 yobaz bi semtte oturuyorum ve apartmandakiler 2 haftadır imza topluyo ev sahibimiz artık ikna olmuyo , gazeteye çiş kaka egitimi var hayır komutuna ve adına inanılmaz duyarlı elimden geldiğince egitimini verdim inanın gücüm olsa tasınır gene vermem ama suan mümkün diil okdr sevinli ve zeki bi hayvanki inanamassınız Üstelik havlama huyu da yok evdeki hicbir esyaya zarar da vermiyo , sadece insanların bagnaz düşünceleri yüzünden hayvanı istemiolar binada 😞 yalvarırım yardımcı olun güzel bi aile bulalım 2 haftadır naapcagımı sasırdım .. Orta boy bi ırk olucagını söyledi veteriner bahcede de evde de bakılabilir 

Avemariaarosary yazdı :

img

Ckenan

8 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sahiplenmek istiyorsanzz hala tuvalet eğitimli 8 aylık aşıları tam maltese terrier erkek var bnde tüy dökümü yok detaylı bilgi için [email protected]

img

toraman1

7 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Avemariaarosary yazdı :

hala sahiplenmek istiyormusnuz?

img

esraa00

7 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba  evde bakabileceğiniz köpek arıyormussunuz benim bir tane 3 aylık yavrum var aşıları yapılı hala devam ediyor ingiliz cocer cinsi düşünürseniz 5458558234

Avemariaarosary yazdı :

img

ghgjhg

7 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ