Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

golden

Orjinal golden cinsi 8 yaşındaki kızımı kaybettim Evimde bakabilecegim bir Golden cins 0-6 aylık arası köpek istiyorum didimde  yaşıyorum. Kendim kadar iyi bakacağıma söz verebilirim ücretsiz vermek isteyenler lütfen yazsinlar her hangi bir canlıya para karşılığı sahip olmaya karşıyım. evim köpek bakmak için çok müsait müstakil ve bahçelidir  vermek istiyenler gelip yerimi görebilir.

img

Guest97863

8 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3.5 yasinda erkek golden imi verebilirim.2 aylikken aldim ama is dolayisiyla maalesef oglumu acil sahiplendirmek istiyoruz.

Guest97863 yazdı :

Orjinal golden cinsi 8 yaşındaki kızımı kaybettim Evimde bakabilecegim bir Golden cins 0-6 aylık arası köpek istiyorum didimde  yaşıyorum. Kendim kadar iyi bakacağıma söz verebilirim ücretsiz vermek isteyenler lütfen yazsinlar her hangi bir canlıya para karşılığı sahip olmaya karşıyım. evim köpek bakmak için çok müsait müstakil ve bahçelidir  vermek istiyenler gelip yerimi görebilir.

img

cbt1967

8 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Izmir karsiyakada oturuyorum.olumlu olumsuz yanit verirseniz memnun olurum

img

cbt1967

8 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, köpeğiniz sahiplenmedi ise ilgilenmek istiyorum. 0545 579 84 39 numarasından ulaşırsanız sevinirim 

cbt1967 yazdı :

Izmir karsiyakada oturuyorum.olumlu olumsuz yanit verirseniz memnun olurum

img

sbrccoglu

7 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ