Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz erkek ve dişi kedi

Leydi’nin gözleri ameliyat yaptırıldı tarafımdan. Kısırlaştırılma da yapıldı. Ama dişi olan kedişimiz ancak çok az görüyor. Bu yüzden gözüne tırmık almayacağı bir evde başka kediş olmadan yaşaması lazım. Kum tuvalet eğitimi vardır. Asla engelli bir kedi gibi değildir. İyi huylu ve oyuncudur. 9.5 aylıktır.Parazit aşıları tamamdır.Ankara dan isteyen olursa oraya kadar getirebilirim Yuvalandırma isteğimizin nedeni kardeşimin kemoterapi görmesi ve ameliyatta pyoderma olması. Bu yüzden tırmık yasak ve hassas bir cildi olmasından dolayı maalesef kardeşim odasını kapatarak kedilere çok sevmesine rağmen dokunamamaktadır. Annem ise ileri derece astım hastası ve kedi tüylerine karşı alerjisi vardır. Kedileri evde maalesef üzülerek söylüyorum ki evde istememektedir. Leydi’nin az gören gözü tırmık almaması gerekiyor
Lokum ise, 6.5 aylık erkek kedidir. Oldukça oyuncu ve afacan bir kediştir. Kum eğitimi vardır.Tuvalet eğitimi var. Sarman cinsidir.Yuvalandırma isteğimizin nedeni kardeşimin kemoterapi görmesi ve ameliyatta pyoderma olması. yasak ve hassas bir cildi olmasından dolayı maalesef kardeşim odasını kapatarak kedilere çok sevmesine rağmen dokunamamaktadır. Annem ise ileri derece astım hastası ve kedi tüylerine karşı alerjisi vardır. Kedileri evde maalesef üzülerek söylüyorum ki evde istememektedir
 .Ankara dan isteyen olursa oraya kadar getirebilirim .

img

laydlayd

8 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ