Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

120*80*55---160*60*80 akvaryumlar--setler

Dükkanımı kapatıyorum o yuüzden setler akvaryumlar malzemeler ve balıklar falan satılıktır 120 lik olan demir sehpalı ve taşırmalı olup sampi ve mototru da mevcut diğeri taşırmalı ama şu an kapalı ve sehpasız setlerim kullanışlı ve temiz arayın görüşelim.120 llik olan son 600 olur diğeri 500 set 16 lı 12 adet 60lık 4 adet 120 lik seti ve elk tesisatıyla beraber 650 olur.deniz akvaryumum var içinde 1 ad soytarı ve 1 adet mavi balıkla beraber 2 akvaryum ve tesisatı 500$ istediğiniz kadar balık ekeleyebilirsiniz.. istanbul kartal 538 515 28 71

img

sametkilic

18 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Akvaryumlar ve setleri acil satmak istiyorum bu konuda yardımcı olacak kişilere veya almayı düşünmenlere minnettar olurum...Akvaryum arayn arkadaşlara tek tek yazmak yerine buraya ölçü bıraktım aradığı ölçülere yakın olanlar lütfen arayın görüşelim.her konuda yardımcı olurm.....

img

sametkilic

18 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankara balgatta oturuyorum bana 140*55*65 ölçülerde akvaryum gerek vericeğim para 160ytl

img

cansikintisi24

18 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar hadi ya biraz yardımcı olun.>Şu alvaryumları satacam.yokmu show akvaryumu falan isteyen yada set.Düklkan açmak isteyen arkadaşlar bir dükkan dolusu demirbaşı 1,5 milyara bırakırım.balıkları ve birazda möalzeme var isterseniz onlarıda toptancı fiyatına yakın veririm(% 20 falan indirimli sıfır malzemeler)bu olay sadece demirbaşları alşanlara geçerli birde tüm demirbaşları alana yazarkasayıda hediye edecxem.buda dükkan açacaklara bir kıyak yanibedevaya dükkan açacaksınız ya ne istiyonuz size dükkan tutup oturup beklemek kalıyor.0538 515 28 71.(cep arayamayanlar normal tel atın mailime ben arayayaım [email protected]

img

sametkilic

18 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

samet bana e-mail adresimden ulaşsana [email protected]

img

kutluakvaryum

18 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana email adresimden ulaşır mısın [email protected] deniz akvaryumun la ilgileni,yorum

img

dehjetbmw

18 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ