Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

çookkkkkk acilllllll!!!!!!!!!

kaplumbağama bir ev almak istiyorum sizce palmiyli evlerden mi alıyım akvaryummu akvaryumsa cammı plastikmi boyyutu ne kadar olmalı bir kaplumbağam var 6 aylık şimdiden teşşekürler ece saygılarımla......

cam akvaryum. 1 metre uzunluğunda, 30 cm genişliğinde ve 30 cm yüksekliğinde. ancak hala palmiyeli plastik ev (??) bizim ölüm fanusu gibi bişeyse diyecek laf bulamıyorum.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence o palmiyeli seylerden alma.ona yetecek bir alanı olan biraz da gelecekteki boyutunu düşünerek cam bir akvaryum yaptırman iyi olur...fakat dinlenmesi için uygun boyutta bir taş eklemeyi de unutma!eger küçük yerde yaşarsa gelişiminin hemen hemen duracağını belirteyim...

img

reptile

20 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ben kaplumbağalarla ilgili bayağı açıklayıcı bir yazı dizisi yazmıştım alıntılar falanda vardı içinde ama okumamışsın sanırım. linkini sana vereyim istediğin bütün soruların cevaplarını bulabilirrsin.Akvaryum nasıl olmalı içinde neler olmalı gibi bi dolu soruya cevap bulabilirsin.Link http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=8495 bu saygılarımla.

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

referans linkleri de hiç okumadığın anlaşılıyor bu arada...

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet arkadaşalr lütfen formu önce bir kontrol edin daha sonra bulamadığınız bir bilgi varsa yardım isteyin seve seve yardım ederiz.

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ