Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

minicik hemde tüylü tüylü yavrular

kızım sema 1.5 ay önce doğurdu üç tane birbirinden güzel yavrusu oldu. 2 dişi 1 erkek. bu yavruları sahiplenmek isteyen arkadaşlar lütfen benle temasa geçin.email:[email protected] tel:05553621237

img

rottingmurat

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrularınız hayırlı olsun.tüm dostlarıma belirteceğim yavruları kusura bakmayın ama ben küçüklerin sorumluluğunu alamayacağım.

img

özzzde

18 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler ÖzZzDE.

img

rottingmurat

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde iki kedim var.sokaktan buldum.annelerini gözümün önünde araba çiğnedi.20 günlükken bakmaya başladım şidi 5 aylıklar.yakınlarıma ve tanıdıklarıma sorarım

img

amme

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çünkü ben alamam kavga ederler diye korkuyoru

img

amme

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yahuu benım ewde cok tatlı bır kedım var cok seker bır sey her gunumu onla gecırıyom bea butun gun onla oynuyom ben 18 yasındayım ama kedılerı cok severım yahuu

img

spayk_87

18 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merabalar cinsi ve rengini yazarsanız sevinirim.. bi kedi arıyoruz. bembeyaz ve renkli gözlü olmalı bi de cins olmalı.. eğer özellikler uygunsa hemen alabiliriz bi tanesini...

img

the_garden_09

18 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nedir bu cins merakı ya! ırkı olan hayvan da, sokaktaki yaşam savaşı veren yarı aç melekler hayvan değil mi! amaç bir hayvanın sorumluluğunu almak, dost olmak mı, ırkı olan hayvanla insanlara hava atmak mı! genel konuşuyorum, ama isteyen üstüne alabilir.

img

elmas

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet bende anlamıyorum bu cins kedi,köpek muhabbetlerini.ne olmuş sanki sokaktaki yüzlerce kediye.onlarada biraz sevgi verirseniz size çok iyi birer arkadaş olabilirler...

img

şilacık

19 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

herkezin kendine öz sevdiği hoşlandığı ırk ve cins hayvanlar olabilir ... buna karışamazsınız zaten o alıcının isteğine bağlı her önüne geleni almak zorunda diiller... bende van kedisini severim tüylerinde uyumak kadar güzel bisiy yok :)

img

wolf_alone

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ