Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Maltese terrier

1 yasina girmemis maltese terrier cinsi kopegim var ve bakiminda zorlaniyorum.istanbulda yasayan iyi  bakicak bir yere vermek istiyorum.Tum asilari tamamlanmis ve tuvalet egitimi verilmistir.

img

Cglcan

6 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrhb eğer msj okursanız ve halen yuva arıyorsa ben ve 2 yasında kızım iöçin çok önemli ona arkadaşlık etmesi geren sağlığı için 05055434641 ayça

Cglcan yazdı :

1 yasina girmemis maltese terrier cinsi kopegim var ve bakiminda zorlaniyorum.istanbulda yasayan iyi  bakicak bir yere vermek istiyorum.Tum asilari tamamlanmis ve tuvalet egitimi verilmistir.

img

elsaumut

6 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, maltese terrierinizi sahiplenmek istiyorum. Size nasil ulasabilirim. 

Cglcan yazdı :

img

Aycacigdem

6 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, maltese terrierinizi sahiplenmek istiyorum. Size nasil ulasabilirim. 

Cglcan yazdı :

img

Aycacigdem

6 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hala sizde ise sahiplenmek istiyorummm istanbulda oturuyorum acil donus rica ediyorumm

img

nilseenn

6 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İletişim numarası verir misiniz

img

Fatii1907

6 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cglcan yazdı :

Merhabalar. Sahiplendirilmediyse sizinle iletisime gecmek isterim.

img

Onat35

6 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğimiz sahiplenmiştir teşekkürler.

img

Cglcan

6 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ