Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Afrika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

yunuslarım üremiyorlar

arkadaşla biri bana yardım etsin . şu anda 2 adet yunusum var 7-8 cn boyunda biri erkek biri dişi ama bir türlü çiftleşmiyorlar.birbirlerini kovalıyorlar ama bir süre kovalayıp geri kovalamayı bırakıyorlar.

img

aylnakyz

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

boylarından anladığım kadarıyla yunuslarının yavru olma ihtimali çok yüksek yok yavru değil 1 yaşın üzerinde dersen ikiside kesin dişi [email protected]

selam aylnakyz bana daha geniş bilgi verirsen belki bi çözüm bulabiliriz. 1-akvaryumun boyutları ne. 2-akvaryumda hangi nbalıklar var? 3-akvaryumun dekoru nasıl?

img

arkhe

18 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş yunuslar genelde 1.5 yaşını doldurduktan sonra yavrulamaya başlarlar bazen 2 yaşını bile bulabilir. fakat akvaryumu da büyük isterler yavru yapmak için akvaryumun 200 lt üzerindeyse büyümelerini beklemelisin bu da balıkların 13 14cm boyuna gelmesi demek oluyor dişilerin boyu biraz daha küçük de olabilir tabiki

aylnakyz yazdı :
arkadaşla biri bana yardım etsin . şu anda 2 adet yunusum var 7-8 cn boyunda biri erkek biri dişi ama bir türlü çiftleşmiyorlar.birbirlerini kovalıyorlar ama bir süre kovalayıp geri kovalamayı bırakıyorlar.

img

eewwren

11 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ