Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

3 yaşındaki cins kedime acil yeni bir yuva arıyorum...

Muhteşem akıllı ve eğitimli, asil bir kedi meris... onu 1 aylık iken çöpten aldım ve eğiterek büyüttüm.. şu an çok sağlıklı itaatkar.. ben yalnız yaşadığım için evde sürekli yalnız kalıyor, oyun yok ,ilgi yok , bu sebeple onunla ilgilenecek yeni bir ailesi olsun istiyorum...inşaallah olur...

img

meris

6 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben istabul basaksehirde ailemle yasiyorum 23 yasindayim 5 sene felcli kedim oldu fakat vefat etti simdo oglunuza maddi manevi destek olmak ona yuva aile anne olmak cok isterim siz nedersiniz ? Muhteşem akıllı ve eğitimli, asil bir kedi meris... onu 1 aylık iken çöpten aldım ve eğiterek büyüttüm.. şu an çok sağlıklı itaatkar.. ben yalnız yaşadığım için evde sürekli yalnız kalıyor, oyun yok ,ilgi yok , bu sebeple onunla ilgilenecek yeni bir ailesi olsun istiyorum...inşaallah olur...

img

nurmenekse

6 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben istabul basaksehirde ailemle yasiyorum 23 yasindayim 5 sene felcli kedim oldu fakat vefat etti simdo oglunuza maddi manevi destek olmak ona yuva aile anne olmak cok isterim siz nedersiniz ? 0541 281 17 99 ismim menekse lutfen ulaşun Muhteşem akıllı ve eğitimli, asil bir kedi meris... onu 1 aylık iken çöpten aldım ve eğiterek büyüttüm.. şu an çok sağlıklı itaatkar.. ben yalnız yaşadığım için evde sürekli yalnız kalıyor, oyun yok ,ilgi yok , bu sebeple onunla ilgilenecek yeni bir ailesi olsun istiyorum...inşaallah olur...

img

nurmenekse

6 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kedinizi ben sahiplenmek isterim 05428972993 numaramdan ulaşabilirsiniz

img

Nilcin24

6 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, sahiplenmek isterim 05356471805 ulaşabilirsiniz

meris yazdı :

Muhteşem akıllı ve eğitimli, asil bir kedi meris... onu 1 aylık iken çöpten aldım ve eğiterek büyüttüm.. şu an çok sağlıklı itaatkar.. ben yalnız yaşadığım için evde sürekli yalnız kalıyor, oyun yok ,ilgi yok , bu sebeple onunla ilgilenecek yeni bir ailesi olsun istiyorum...inşaallah olur...

img

Volkandd

6 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kedi sahiplenmek isteyen varsa benimde 4 aylık bi kedim var kum eğitimi var kuru mamada yiyiyor ilgilenen olursa 0536 062 3149 istanbuldayım

img

sedasenlik

6 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ