Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Kızlarım ve Ailemiz için

Evcil hayvan ticaretine karşı olan ve yıllarca köpek bakan (2 adet yorkshire terrier ve rus finosu) bir aile olarak kizlarim için ve ailemizin yeni bir ferdi olacak köpek sahiplenmek istiyoruz...

img

Akin74

6 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Günaydın. 5 aylık toy poodle yavrumuz var. Bakmakta zorlanıyoruz, sahiplendirmek istiyoruz. Ticaret olsun bizde istemiyoruz ama hem pahalı bir ırk hem de bakım için masraf yaptığımızdan en azından masraflarını talep ediyoruz. istanbulda oturuyorsanız ve düşünürseniz whatsuptan ulaşabilirsiniz.05335528459

Akin74 yazdı :

Evcil hayvan ticaretine karşı olan ve yıllarca köpek bakan (2 adet yorkshire terrier ve rus finosu) bir aile olarak kizlarim için ve ailemizin yeni bir ferdi olacak köpek sahiplenmek istiyoruz...

img

toypo

6 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben yalovadayim 3 aylik bir erkek goldenim var ilgileniorsaniz arayin lutfen ucret talep etmiyorum. 5324035490

img

Ekeskin41

6 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpek sahiplendiniz mi ? Hala arıyor musunuz ?

Akin74 yazdı :

img

mnk0711

6 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Akın bey bahçelimidir eviniz. bizde bir rot birde border collıe var. rot dişi 5 yaşında border collıe erkek 4 yaşında su an terasta bakmak zorunda kalıyorum. bahçeli bir yer olursa ikisinide sahiplendirmek yada birini sahiplendirmek istiyorum.  burada cok sıkılıyorlar. daha önce bahçeli yerdeydiler simdi terasta kalıyorlar. onlar için burayı cok iyi dizayn  ettim ama yinede doğal ortamda kalsınlar istiyorum. benim amacım onları terketmek değil daha iyi ortamda olsunlar istiyorum. benden daha cok sevecek biri çıkarmı bilmiyorum.

Akin74 yazdı :

img

yesimozg

6 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Akin74 yazdı :

Merhaba 1 yaşını doldurmamış beyaz terriyer sahibiyiz.erkek.aşılari tam ve tuvalet eğitimi var.ilgilenirseniz görüşebiliriz

img

Denizglm

5 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm nerede siniz hangi şehir .benim 3 yaşında golden cooker kırması dişi kısırlaştırılmış aşıları tam evcil çocuk insan seven kızım mirayı sahiplendirmek istiyorum ankarada yaşıyorum 05354530092

toypo yazdı :

Günaydın. 5 aylık toy poodle yavrumuz var. Bakmakta zorlanıyoruz, sahiplendirmek istiyoruz. Ticaret olsun bizde istemiyoruz ama hem pahalı bir ırk hem de bakım için masraf yaptığımızdan en azından masraflarını talep ediyoruz. istanbulda oturuyorsanız ve düşünürseniz whatsuptan ulaşabilirsiniz.05335528459

Akin74 yazdı :

img

sezarthecat

8 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ