Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

Rozella Papağanı

Arkadaşlar Rozella Papağanıma sahip arıyorum. Yalnızca bakmak isteyenler yazsın. 

img

redra

6 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İYİ GÜNLER... İSMİM AHMET DALKIRAN..ÇANKAYA-ANKARA DA ÖĞRETMENİM.UYGUN GÖRÜRSENİZ HARİKA PAPAĞANINIZA TALİBİM.ZAMAN ZAMAN OKULA GÖTÜRÜP ÖĞRENCİLERİMİN DOĞA ZEKASINA KATKIDA BULUNMAK İSTERİM..ÖĞRENCİLERİMİN SEVİNCİ İÇİN YARDIMINIZI BEKLİYORUM.ÜCRETSİZ VERECEKSENİZ SİZCE DE UYGUN İSE TELEFON NUMARAM 0 532 641 18 45 SAYGI VE SAĞLICAKLA KALINIZ.AYRICA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GÖREBİLİRSİNİZ....MUTLU OLURUZ..İSTEDİĞİNİZ HER ZAMAN FOTOĞRAFINI GÖNDERİRİM..UMARIM ÇOK MUTLU OLACAĞI BİR YUVASI OLUR..SAYGI VE SAĞLICAKLA KALINIZ.. TŞKLER

redra yazdı :

Arkadaşlar Rozella Papağanıma sahip arıyorum. Yalnızca bakmak isteyenler yazsın. 

img

ahmetdalkiran

7 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba İstanbul’da ikamet ediyorum. Yaşım 32 haliazırda bir tane muhabbet kuşum var ve 15 yıldır kuş besleyen biriyim. Dilerseniz 0538 4478521 nolu numaramdan beni arayabilirsiniz. Daha detaylı konuşabiliriz.

iyi günler 

redra yazdı :

img

Melih21

6 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbul /tuzlada oturmaktayım.eğer papanınız verilmediyse ben talibim.sabırsızlıkla cevap bekliyorum..saygılar.

redra yazdı :

img

asya34

6 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Lütfen sahiplendirmediyseniz ben istiyorum

img

Akees

6 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ahmetdalkiran yazdı :

İYİ GÜNLER... İSMİM AHMET DALKIRAN..ÇANKAYA-ANKARA DA ÖĞRETMENİM.UYGUN GÖRÜRSENİZ HARİKA PAPAĞANINIZA TALİBİM.ZAMAN ZAMAN OKULA GÖTÜRÜP ÖĞRENCİLERİMİN DOĞA ZEKASINA KATKIDA BULUNMAK İSTERİM..ÖĞRENCİLERİMİN SEVİNCİ İÇİN YARDIMINIZI BEKLİYORUM.ÜCRETSİZ VERECEKSENİZ SİZCE DE UYGUN İSE TELEFON NUMARAM 0 532 641 18 45 SAYGI VE SAĞLICAKLA KALINIZ.AYRICA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GÖREBİLİRSİNİZ....MUTLU OLURUZ..İSTEDİĞİNİZ HER ZAMAN FOTOĞRAFINI GÖNDERİRİM..UMARIM ÇOK MUTLU OLACAĞI BİR YUVASI OLUR..SAYGI VE SAĞLICAKLA KALINIZ.. TŞKLER

redra yazdı :

img

eninem

6 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba K.Kursu öğreticisiyim 4 yaşındaki oğlum için istiyorum lütfen iletişime geçebilirmisibiz???

img

Anne17

6 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş ben kesinlikle bakarım. küçüklüğümden beri bakmak istemişimdir.

img

ALPARSLAN79

6 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Papaganınıza bakmaya hazırım İstanbul'da yaşıyorum 05356429276

img

Mustafakiraz93

6 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ