Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

ACİL yavru kedi arıyorum!!!!

Çalışmıyorum evde benimle bütün gün beraber olacak bir yavru kedi arıyorum. Cinsi british olabilir. Yardımcı olacak biri varsa bana acil ulaşsın.

img

Elftrk

6 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar,

Elimizde 4 aylık dişi renkleri siyah beyaz kedimiz var oyuncudur, tuvalet eğitimi tam. mail adresinizi yazarsanız resimlerini videolarını gönderebilirim.

istanbul içi iseniz ben getirebilirim.

Taşıma kutusu, Kapalı tip tuvaleti , uyuması için özel yatağı, tırmalaması için oyuncağı, mama kapları , kimliği hepsini yanında verebilirim.

Bütün aşılarını ve bakımlarını zamanında yaptırdım.

iletişime geçmek isterseniz cep numaram 0533 543 10 27

mail adresim : [email protected]

iyi günler dilerim.

Elftrk yazdı :

Çalışmıyorum evde benimle bütün gün beraber olacak bir yavru kedi arıyorum. Cinsi british olabilir. Yardımcı olacak biri varsa bana acil ulaşsın.

img

msancaktar

ÖZEL MESAJ

Mail ile iletişime geçiyorum şimdi teşekkürler. 

msancaktar yazdı :

Selamlar,

Elimizde 4 aylık dişi renkleri siyah beyaz kedimiz var oyuncudur, tuvalet eğitimi tam. mail adresinizi yazarsanız resimlerini videolarını gönderebilirim.

istanbul içi iseniz ben getirebilirim.

Taşıma kutusu, Kapalı tip tuvaleti , uyuması için özel yatağı, tırmalaması için oyuncağı, mama kapları , kimliği hepsini yanında verebilirim.

Bütün aşılarını ve bakımlarını zamanında yaptırdım.

iletişime geçmek isterseniz cep numaram 0533 543 10 27

mail adresim : [email protected]

iyi günler dilerim.

Elftrk yazdı :

img

Elftrk

ÖZEL MESAJ

Merhaba kendi kedimin yavru kedileri var isterseniz iletisime geçebilirsiniz. [email protected]

img

svgiela

6 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ