Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

iran kedime acil yuva ariyorum (Istanbul Anadolu)

iran kedime ömürlük yuva arıyorum(maddi durumdan) aşıları tam birtek parazit asısı yapılacak tum veteriner ihtiyaclarini karsilayabilecek aile ariyoruz

img

guzelpersien

6 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

guzelpersien yazdı :
iran kedime ömürlük yuva arıyorum(maddi durumdan) aşıları tam birtek parazit asısı yapılacak tum veteriner ihtiyaclarini karsilayabilecek aile ariyoruz
Kaç yaşında veya aylık acaba

img

Azrauygur

6 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

guzelpersien yazdı :
Kaç yaşında veya aylık acaba

img

Azrauygur

ÖZEL MESAJ

Kaç yaşında?

img

Azrauygur

ÖZEL MESAJ

guzelpersien yazdı :

uzun zamandır iran kedisi sahiplenmek istiyorum ama hiç geri dönüş alamıyorum. ilgilenirseniz sahiplenmek isterim

img

mervettnc

6 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sahiplenilmediyse sahiplenmek isterim  veteriner kontrolü ve diğer ihtiyaçlarında sorun olmaz  bilgi verirseniz sevinirim 

guzelpersien yazdı :

img

htirde

6 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sahiplenmek istiyorum yıllardır kedi besliyorum çok iyi şekilde alacağımın teminatını verebilirim kediniz hakkını bilgi paylaşırsanız çok mutlu olurum 5445514044

img

Mimarfth

6 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ