Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

3 yaşında dişi toy poodle köpeğime eş arıyorum

Merhaba toy poodle köpeğim dişi ve 3 yaşında acil eş arıyoruz

img

Cikletttt

6 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. 5 yaşında toy poodle bir oğlumuz var. İzmir’de oturuyoruz. Eş arıyoruz oğlumuza. [email protected] mail adresim. Dilerseniz oradan da konuşabiliriz. Sevgiler.

Cikletttt yazdı :

img

Alex85

6 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. 5 yaşında toy poodle bir oğlumuz var. İzmir’de oturuyoruz. Eş arıyoruz oğlumuza. [email protected] mail adresim. Dilerseniz oradan da konuşabiliriz. Sevgiler.

Cikletttt yazdı :

img

Alex85

6 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cikletttt yazdı :

merhaba benim oğlum 14 aylık bizde eş arıyoruz uygun olursa [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz tsk😉

img

mokey

6 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kızılkahve oğlum miço ya eş arıyorum . 

[email protected]

Cikletttt yazdı :

img

Bettygurkan

5 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba iyi günler nasılsınız iyisinizdir umarım bu corona zamanı dikkatli olun size birşey sormak istiyordum poodle erkek sahibiyim çiftleştirme zamanı geldi ve sizin de bildiğiniz İstanbul da yine dişi poodle ve çiftleştirmek isteyen varsa 0530 243 73 33 bu numaradan ulaşabilirler yer İstanbul Başakşehir

img

Elifmmm

3 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Herkese günaydın, Kaju ismindeki 1 yaşındaki erkek poodle çocuğumuzu kısırlaştırmadan önce çiftleştirmek istiyoruz. Kilomuz 6,5. Uygun dişi adayları bekleriz :) Ece Yetkin 05377449580

img

eceyetkin

3 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 3 yaşında toy poodle orijinal rus asıllı köpeğimi acil olarak çiftleştirmek istiyorum. istanbul'da ikamet ediyorum [email protected] mail adresinden ulaşım sağlarsanız çok sevinirim

img

zbydeosmnglu

3 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar herkese,4,5 yaşında hakiki ithal toy poodle oğlumuzu acil olarak çiftleştirmek istiyoruz. İletişime geçmek isteyenler bana [email protected] adresinden köpeğin resmi ve boy kilo il ilçe yaş bilgileriyle ulaşabilirse çok sevinirim. Teşekkürler 🙏🏻

img

DelfinCelik

3 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Red toy poodle oğlum 2 yaşında 4,5 kg Antalya Çiftleştirmek isteyen ulaşabilir. 05466479391

img

Plnshnn

2 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ