Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

kedi sahiplenmek istiyorum

veteriner fakültesi öğrencisiyim ailemle birlikte kedi sahiplenmek istiyoruz. scottish fold veya british shorthair sahiplenmek istiyoruz yavru olursa zamanı gelince kısırlaştıracağız. iyi bakılacağından emin olabilirsiniz

img

pinard

6 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba british shorthair 2 aylık erkek gri renkli kedimizi sahiplendiriyoruz. Kedimiz anne sütü ile büyüdü ayrıca kuru mama yemeye başladı. 1.000 tl karşılığında kedimixi veriyoruz çünkü hayvanlara bağımlı bir aileyiz. Sokak hayvanlarının bakımlarını gıdalarını bir nebze bu ücret bizi ferahlatıcak. Veteriner ögrencisi olduğunuz için ilgimi çektiniz. İstanbul avcılarda hikamet ediyoruz. 05322243065 numarama yazardanız kedimin fotoğraflarını sizinle paylaşabilirim. İyi akşamlar

pinard yazdı :

veteriner fakültesi öğrencisiyim ailemle birlikte kedi sahiplenmek istiyoruz. scottish fold veya british shorthair sahiplenmek istiyoruz yavru olursa zamanı gelince kısırlaştıracağız. iyi bakılacağından emin olabilirsiniz

img

Seher3534

6 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba brtish shorthair kedimi mecbur kaldığım için sahiplendirmek istiyorum. veteriner öğrencisi olduğunuz için dikkatimi çekti ilgilenirseniz iletişime geçebiliriz.

pinard yazdı :

img

ayildizo

6 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar kedi sahiplendiniz mi ??

img

Kadir58

6 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar

cins kedi konusunda ısrarlı değilseniz size Pati kızımızın bilgilerini göndermek isterim. İletişime geçebilmeniz için Feryal ben 0532 234 53 95 Teşekkürler

pinard yazdı :

img

pandoram

6 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pinard yazdı :

Merhaba ucretsiz sahiplendirmek istedigim bir kedim var.2 aylik.evimiz kucuk oldugundan dolayi sahiplendirmek istiyorm.iletisime gecetseniz sevinirim.5387631894

img

Gabriela87

5 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar istanbulda british cinsi kedi sahiplenmek istiyorum.

img

irem

3 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ