Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Yavru Husky

Merhaba arkadaşlar.Azerbaycanda kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum.Yardımınıza ihtiyacım var :) Yaklaşık 1 en fazla 2 hafta sonra,yavru husky (yaklaşık 2 aylık) gelicek bana.Küçüklükden beri hayalim olan köpek beslemeyi sonunda yapıcam inşallah :).Yalnız dediyim kimi hep hayalim oldu ancak hiçbir zaman bi deneyimim olmadı.Bununla ilgili fazla zorlanmamak için size birkaç sorum olcaktı.Şimdi ben büyük ihtimal köpeğe bahçede bakıcam.Bahçe dediyim ise çokda büyük deyil.3 araba anca sığacak şekilde.Ve tabiki arada sırada evede girecek köpek.Öncelikle ilk sorum 2 aylık bir köpeyin bahçede bakılmasında bi sorun varmı?(Husky).Diğer bir sorum ise bahçede deyilde evin içinde olduğu zaman tuvaletini eve yapmamasını nasıl sağlarım??Yani bahçeye çıkınca yapsın.Bir diğer sorum kaç aylıkdan sonra dışarı gezmeye çıkarmalıyım??Bunlar dışında tavsiyelerinize gerçekten çok ihtiyacım var.Bu arada huskyni satın almıyorum birisi hediyye edicek yani husky almayıb başqa bir köpek alma şansım pek yok. Şimdiden çok teşekkür ederim..Konuyu nefeye açacağımı bilemedim inşallah doğru uere açmışımdır :)

img

Farik000

6 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ