Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

balıkların çok hareketli ve neşeli olması için gerekenler

dostlar bu forum da balıklarımızın daha hareketli sağlıklı olması için sizin yaptıklarınızı bizlerle paylaşmanızı istiyoruz yani balığınız durgunlaştığı keyifsizleştiği zamanlarda neler yapıyosunuz

img

fma55

19 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Camları yumruklarım o zaman cok hareketli oluyo :)))))

img

crano

19 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankaradakı arkadasım kovalanan canlı yem nedır ve nerden buldugunuzu solermısınız

img

ba2han

19 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ulustakı her akvaryumcuya sordum canlı yem yok dıyo

img

ba2han

ÖZEL MESAJ

saol adresım [email protected] dan ulasabılırsın

img

ba2han

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar su piresi var diye üç ay ilan verdim kimse aramadı hemde istanbula toptan veren benim şimdide yok hem size 2 milyona verdikleri bi bardak pireyi ben 1oo binden veriyordum oh olsun 1 ay sonra 05357863461 kar amacı gütmüyorum üretmeye kalkmayın evi kokutursunuz değmez 1 aylık pire 3 milyon her hafta istanbuldayım tel not alın ayrıca bilmediğiniz 5tür canlı yem daha var

img

biotürk

19 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saol bio ben alırım yavrular bi olsun meraklanma senin gibi dostlara herzaman ihtiyaç var bozma moralini msn mi de akle ordan irtibat kuralım tel ini kaydettim [email protected]

img

fma55

19 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya benim balık çok hareketsiz ama bazende çok hareketli neden dengesiz????????

gamzecim balığı yeni aldıysan eğer ortama yeni alışmış olabilir ve durgun olur burdan yeni balık sahibi olan arkadaşlara sesleniyorum. aldığınız ilk balıklar bir hafta içerisinde ölebilir.çünkü akavryumcudaki ısı ile sizin ısınız bir olmayabilir ve alışamayıp ölebilir.balık alırken ısısını falan sorun ve sonradan üzülmeyin. saygılar.([email protected] soruları olan irtibata gecebilir.)

img

mye_1992

16 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Zaten ısı farklılıklarını önlenemek için, balık poşetinden çıkmadan önce akvaryumda 15 dakika kadar bekletilir.Akvaryumcudan alınan sudaki herhangi bir hastalığın sizin akvaryumunuza bulaşmaması içinde poşetteki su akvaryuma boşaltılmaz!Yeni aldığınız balık 1-2 gün yeni geldiği ortama alışmak isteyecektir.Durgunda olabilir, yem de yemeyebilir.Fakat sizin her gün düzenli olarak yem atmaya devam etmeniz gereklidir. Saygılar,

img

_tees_

16 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ