Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

iki adet muhabbet kuşu sahiplendirme

İstanbul kadıköyde sarı ve mavi renklerdeki iki kuşumuzu yurtdışına taşındığımız için iyi bakabilecek birilerine ücretsiz vermek istiyoruz.

img

vermidon

6 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben sahiplenmek istiyorum eyer mümkünse allah razı olsun sizden 05446622566

img

Sofi6363

6 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kuş verilmediyse sahiplenebilirim. Teşekkür ederim şimdiden :))

img

Erayingin60

6 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben sahiplenmek istiyorum hemde çok. Universite ogrencisiyim evvde kızlarla canımız çok sıkılıyor hem o bize arkadas olur bizde ona :)))

İstanbul kadıköyde sarı ve mavi renklerdeki iki kuşumuzu yurtdışına taşındığımız için iyi bakabilecek birilerine ücretsiz vermek istiyoruz.

img

merve123

6 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben sahiplenmek istiyorum hemde çok. Universite ogrencisiyim evvde kızlarla canımız çok sıkılıyor hem o bize arkadas olur bizde ona :)))

img

merve123

ÖZEL MESAJ

0542 227 1596

img

merve123

ÖZEL MESAJ

Ben sahiplenmek istiyorum lütfen

img

merve123

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Kuşlarınızı ben sahiplenebilirim. Evde yalnız kalmazlar 5 yıl muhabbet kuşu baktım. 0553 567 48 20 ararsanız görüşelim.

Beşiktaştayım.

vermidon yazdı :

img

ayhan123

6 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Üniversite öğrencisiyim daha öncede muhabbet kuşlarım vardı. Sahiplenmek isterim.

img

Tolga34

6 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Üniversite öğrencisiyim daha öncede muhabbet kuşlarım vardı. Sahiplenmek isterim. 05458874450

img

Tolga34

6 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ