Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Dişi British Fold kedime erkek eş arıyorum. Yer ; Ataşehir

Dünyalar güzeli 1 yaşındaki beyaz renkli maviş gözlü kızıma yakışıklı bir damat arıyorum. Yer ; Ataşehir

img

EAlpay

5 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba [email protected] dan yazarsanız iletişime geçebiliriz. British shorthair blue oğlum var Ataköy'deyiz.

EAlpay yazdı :

Dünyalar güzeli 1 yaşındaki beyaz renkli maviş gözlü kızıma yakışıklı bir damat arıyorum. Yer ; Ataşehir

img

Miraygg

6 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 1.5 yasinda scottish fold gri oğlum var kızınıza yakınımız lütfen teklifimizi kabul edin ve [email protected] mailden ulaşın bana 🤗🤗

img

Osc

6 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR,9 AYLIK SCOTHISHFOLD UGLUM VAR KREM RENGI MAVI GOZLU [email protected] dan iletişime gecerseniz memnun olurum.Altunizade de oturuyoruz.

EAlpay yazdı :

img

lalebade

5 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba benim oğlumda kızınıza talip 9 aylık scottish fold wiskas rengi beylikdüzünde yaşıyoruz ama yol sorun değil 

EAlpay yazdı :

img

Burcinece

5 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yakisikli damat bende pendikte oturuyorum ilaniniz hala gecerli ise arayin ismim nilgun 

0533 517 37 99

EAlpay yazdı :

img

Miyamor

5 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

en yakışıklısı bizim oğlumuz :) 05303475961

Miraygg yazdı :

Merhaba [email protected] dan yazarsanız iletişime geçebiliriz. British shorthair blue oğlum var Ataköy'deyiz.

EAlpay yazdı :

img

Seltr

6 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 10 aylık sağlıklı aşıları tam persian show face oğlumuz için eş arıyoruz. İlgilenirseniz kocaeli gölcükte ikamet ediyoruz. Acil görüşsek iyi olur.

img

Persian41

5 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam 10 aylık saf kan çok yakışıkli oğlumuz kızınıza talip görüşmek isteriz. 0505 026 59 50

img

Barbarosyks

5 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala kiziniza es ariyorsaniz scotish fold cinsinde oglum mm var umraniyede otuyorum [email protected]  ulasabilirsiniz :)

EAlpay yazdı :

img

Zinnur53

5 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ