Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Tavşanımı nereye verebilirim

Benim 6 aylık bi tavşanım var küçük olduğu süreçte çok iyi baktık büyüyünce kafesi dar geldi hergünde bahçeye çıkaramadım okul bahçesinde küçük hayvanat bahçesi gibi bi çiftlik yapmışlardı oraya verdim en başta uyum sağladı işim nedeniyle 1 hafta kontrol edemedim gittiğimde kavga etmiş gibiydi direk alıp eve geldim ama çok saldırganlaştı canı sıkıldı diye bahçeye çıkardım bahçeden kaçtı zar zor yakaladım kafesten çıkmıyo ne yapacağımı bilmiyorum banada saldırıyo ne yapabilirim nereye verebilirim özgür olsun istiyorum kafesi çok dar geliyor yardımcı olun 

img

Selinkarann

6 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeşim Tavşanın öncelilkle erkekmi dişimi eğer erkekse ona dişi getir çünkü onun çiftleşme zamanı gelmiştir.

Gelelim Şimdide Kafes Konusuna Kardeş En iyisi Bahçeye Veya Evin Damına Küçük Bir Yuva Yap Tahtadan Yuvanın İçinede Kuru Ot Kat Üşümesin Diye .

Eğer Bahçede Olmazsa Sana Damda Beslemeni Rica Ederim Ama Eğer Damda Beslersen Tavşanın İçin Yağmur Geçirmez Bir Yuva Yap Dediğim Gibi İçine de Kuru oT kat.

Eğer Okulun veya İşin Varsa Sabahları Tavşanın yuvasını Açarsın Gidersin. İYİ GÜNLER

Selinkarann yazdı :

Benim 6 aylık bi tavşanım var küçük olduğu süreçte çok iyi baktık büyüyünce kafesi dar geldi hergünde bahçeye çıkaramadım okul bahçesinde küçük hayvanat bahçesi gibi bi çiftlik yapmışlardı oraya verdim en başta uyum sağladı işim nedeniyle 1 hafta kontrol edemedim gittiğimde kavga etmiş gibiydi direk alıp eve geldim ama çok saldırganlaştı canı sıkıldı diye bahçeye çıkardım bahçeden kaçtı zar zor yakaladım kafesten çıkmıyo ne yapacağımı bilmiyorum banada saldırıyo ne yapabilirim nereye verebilirim özgür olsun istiyorum kafesi çok dar geliyor yardımcı olun 

img

serhildan7330

6 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba benimde 6 aylık bir tavşanım var bu kasımın 15'inde tam bir yaşında olucak fakat evde bakamıyoruz ikinci kafesi değiştirdik ve artık bu kafeste ona küçük gelio günde en az bir saat dışarı çıkarıyoruz internette tavşan çiftlikleri ile alakalı pek iç açıcı şeyler yok acaba hayvanat bahçesi alirmi iyi bakiyorlarmi yada sizin bildiğiniz güzel bir yer varmı mutlu olabilicegi diğer tavşanlarla kolaylıkla uyum sağlayabilir çünkü arkadaşımızın tavsaniyla normal anlasiyorlar

img

dilanizim

3 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ