Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ankara içi küçük ırk yavru köpek sahiplenmek istiyorum

Merhaba

Ankara'da yaşıyorum. Bundan önce terrier cinsi köpeğim oldu ve maalesef 16 yaşında vefat etti. Sonrasında bir sürü kedilerim oldu... Hayvan bakımı ve sevgisi konusunda kendimden çok eminim:)) cinsi önemli değil ama apartmanda yaşadığım için küçük ırk bir köpek arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum 

img

ranatemizic

5 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,Bursa'dan yazıyorum.Amerikan cocker 3 yaşına yeni girdi,kimliği aşıları vb.tam hepsi zamanında yapıldı,benim için çok özel, askerlik sebebiyle sahiplendirmek istiyorum.Ancak şartım var kesinlikle üç ay sonra sıkıldım deyip sokağa atmayacaksanız görüşelim lütfen.

ranatemizic yazdı :

Merhaba

Ankara'da yaşıyorum. Bundan önce terrier cinsi köpeğim oldu ve maalesef 16 yaşında vefat etti. Sonrasında bir sürü kedilerim oldu... Hayvan bakımı ve sevgisi konusunda kendimden çok eminim:)) cinsi önemli değil ama apartmanda yaşadığım için küçük ırk bir köpek arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum 

img

ismail1642

5 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm nerede siniz hangi şehir .benim 3 yaşında golden cooker kırması dişi kısırlaştırılmış aşıları tam evcil çocuk insan seven kızım mirayı sahiplendirmek istiyorum ankarada yaşıyorum 05354530092

ranatemizic yazdı :

Merhaba

img

sezarthecat

8 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ