Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

LÜTFEN BU GÜZELLİĞİN SOKAKLARA ,ACIMASIZ İNSANLARIN ARASINA GERİ DÖNMESİNE İZİN VERMEYİN!

Bir süre önce bu  güzel   köpekciği  sokakta ,çok zor bir durumdayken gördüm.Çocukların arasındaydı.Boynuna telden bir tasma yapmışlar;bir grup çocuk boynuna bağladıkları o telle hayvanı oradan oraya çekiştirip duruyor,diğer bir grup çocuk da hayvanın kuyruğuna takmış oldukları kalın ipi çekiştirip duruyor ve zavallıcığın başına su dolu pet şişeyle hızlı hızlı vuruyorlardı.Zavallıcığın bütün tüyleri çamur içindeydi.Acı acı bağırıp  kaçmaya çalışsa da başaramıyordu.En acısı da bu durumu gören insanların hayvanın acı dolu çığlıklarına tepkisizliğiydi.Onun bu durumu gerçekten içimi çok acıttı.Onu hemen çocukların elinden kurtardım.Çocuklardan birisi, onun bir süre önce bir aile tarafından beslenip sonra sokağa terk edildiğini söylediğinde üzüntüm bir kat daha arttı.Zavallıcığı hemen veterinere getirdim.Bütün güzel tüyleri düğüm düğüm olmuştu.  Yaşadığı psikolojik travmalar sonrasında kakasını  bulunduğu ortama yapabiliyor,ancak elbette bu durum sevgi ve şefkatle ,küçük bir eğitimle  rahatça aşılabilir. Veteriner bey, onu tıraş etti ve rahatlattı.Bu güzellik,yaklaşık 2 yaşında ve erkek.Zavallıcık , çektiği tüm  zorluklara rağmen  hala  çok  sevecen ve insanlara çok yakın.Onun benim oğlum olmasını çok isterdim ama ne yazık ki küçük bir apartman dairesinde kedilerimle birlikte yaşıyorum .Bu nedenle bu güzel yavrucuğa çektiği sıkıntıları, yaşadığı travmaları   sevgi ve şefkatiyle unutturacak bilinçli,sevgi dolu bir yürek arıyorum.

img

Sudesu

8 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben sahiplenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

img

Sumeyragrlyk

5 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ