Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Köpek Ticaret malzemesi değil evet bide çok isteyip alamayanlar var:( lütfen okuyun....!

Arkadaşlar uzun zamandır kızımın büyümesiyle beraber bir evlat edinmek istedik toy poodle ya da boo istedi ama malesef maddi imkanlar yok.Bende kızım sorumluluğu alabilecek yaşa gelmesi sebebi ile araştırmaya başladım.02.05.2018 tarihi birden bire yeni bir ilan düştü internete ücretsiz boo yurtdışına çıkmam sebebiyle diye....aradım adamı oldu bittiye getirdi veterinerimle görüşün ikiz bunlar dedi size güvendim dedi..o kadar sevinmiştim ki ben bir evlat istersen iki  evladım olacaktı eşimle ve kızımla paylaştım evde bayram havası..adamın bana dediği yol masrafı yalnızca tamam dedim ama öyleki video ve pasaportunu bile attı..aradım veterineri ben ankara minikler artvin hopada diyorlarki bu gece gel al yada transfer edelim 500tl ye haftasonu alsam hayır efendim olmaz tamam bütçem müsait değil evlatlarınız hep mutlu olsun dedim kızımda bizde çok üzüldük.sözleşme yapıcaz efendim satmayacaksınız resimlerini yollayacaksınız deyince güvendim..

bugün sabah kızım o kadar istiyorki okula giderken resim attı anne bunu bi ara lütfen baktım aynı ikizler ama bu sefer il ordu ilçe fatsa adamın ismi değişmiş soyismi aynı :(

yani durum şu kalpten evlat isteyenler alamıyor kimi ücretsiz diye aradımsa ücret talep etti..

sinsarlar sarmış ortalığı çok üzgünüm :(

img

eyd

5 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ