Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Erkek kedime eş arıyorum

Scottish Fold cinsi 14 aylık erkek kedimize eş arıyoruz. Zor bulunan türündendir. Yani beyazdır. İsteyene Fotığraf atılır.

img

YesimUrhan

5 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bizde erkek arıyoruz mümkünse konuşabilirsiniz.

05323135461

YesimUrhan yazdı :
Scottish Fold cinsi 14 aylık erkek kedimize eş arıyoruz. Zor bulunan türündendir. Yani beyazdır. İsteyene Fotığraf atılır.

img

Nevzatkuru

5 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba YEŞİM hanım ;

istanbul çekmeköy de RUSSİAN BLUE cinsi kızıma saglıklı bir eş arıyorum... Kızım cinsinin tüm özellik ve güzelliklerini tanımakla beraber tatlı mı tatlı oyuncu eglenceli en uysal kedilerden bi tanesidir özelliklerini google dan da araştırmanızı tavsiye ederim eminim ki sizin oglunuzla cok iyi anlaşacak ve çok iyi işler çıkaracaktır... eger düşünürseniz lutfen bana

0530 944 36 74  numaralı telefondan ulaşın...

Nevzatkuru yazdı :

Merhaba bizde erkek arıyoruz mümkünse konuşabilirsiniz.

05323135461

YesimUrhan yazdı :

img

ckk

5 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, sarman cins 2buçuk yaşındaki dişi kedime eş arıyorum ben de. İstanbul Avrupa yakasındayım. 05380720412 numaram. Hala dişi kedi arıyorsanız ulaşabilirsiniz. Fotoğrafını atabilirim isterseniz.

YesimUrhan yazdı :

img

Tdmn

5 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Bizim kedimiz british shorthair liliac renkte 1.5 yaşında. Hala arayışınız varsa görüşebiliriz. 

YesimUrhan yazdı :

img

mensari

5 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yeşim Hanım, Bizim kedi Britsih Shorthair liliac 1,5 yaşında dişi kedi. Acıbadem deyiz. arayışınız devam ediyorsa görüşebiliriz. 

YesimUrhan yazdı :

img

mensari

5 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dişi kedimize eş arıyoruz 0533 438 81 69 dan ulaşabilirsiniz.

YesimUrhan yazdı :

img

goky68

5 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Beyaz Van kedisi dışı kızım var Ankara'dayız 505 695 13 19

img

SEVDAW

5 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Yeşim hanım. Bizde kızımıza eş arıyoruz. İstanbul  Bahçelievler deyiz

YesimUrhan yazdı :

img

yunusemre124

5 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Yeşim hanım. Bizde kızımıza eş arıyoruz. İstanbul  Bahçelievler deyiz

YesimUrhan yazdı :

img

yunusemre124

5 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ