Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Scottish Fold Lilac Point Mavi Gözlü

3 Mayıs 2018 doğumlu yeterince anne sütü aldı, kuru mama yiyior ve tuvalet eğitimi tam. Anne Scottish Fold Blue Point Baba British Short Hair. Kendim için ayırdığım yavrumu ona iyi bakabikecek ve daha önce yavru kedi bakmış bir aileye sahiolendirilecektir. Yer : Büyükçekmece İletişim : 05075103713 Lütfen whatsapptan ulaşınız

img

Engin0061

5 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben istiyorum herşeyi veririm resmi varmı lütfen ben kedi yıllardır arıyorumm lütfen😢😢

Engin0061 yazdı :
3 Mayıs 2018 doğumlu yeterince anne sütü aldı, kuru mama yiyior ve tuvalet eğitimi tam. Anne Scottish Fold Blue Point Baba British Short Hair. Kendim için ayırdığım yavrumu ona iyi bakabikecek ve daha önce yavru kedi bakmış bir aileye sahiolendirilecektir. Yer : Büyükçekmece İletişim : 05075103713 Lütfen whatsapptan ulaşınız

img

Keducuk

5 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Annem babam daha önce kedi baktı

Keducuk yazdı :

Ben istiyorum herşeyi veririm resmi varmı lütfen ben kedi yıllardır arıyorumm lütfen😢😢

Engin0061 yazdı :

img

Keducuk

5 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha önce kedi ve köpeklerimiz oldu ve yaşlarından dolayı kaybettik.Tekrar evimize bize eşlik edecek scottish gibi uslu sakin bor kedi arıyoruz.

img

ntasan

5 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ