; Scottish Fold Lilac Point Mavi Gözlü Ücretsiz Kedi Verenler 97239
Hepsievcil.com
25 kişi şu anda sitede

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Kedinizi eklemek için tıklayınız >>
  • Gece
    Gece
  • Civan
    Civan
  • Şeker
    Şeker
  • Şeker
    Şeker
  • Şeker
    Şeker
  • Mina
    Mina
  • Duman
    Duman
  • Bam bam
    Bam bam
  • Silver
    Silver
  • Ares
    Ares
  • Brütüs
    Brütüs
  • Naz
    Naz
  • Bam bam
    Bam bam
  • Bulut
    Bulut
  • Lady
    Lady
  • KAJU
    KAJU
  • Minik
    Minik
  • Bulut
    Bulut
  • Rüzgar
    Rüzgar
  • Behlül
    Behlül
  • Pamuk
    Pamuk
  • paris
    paris
  • İnci
    İnci
  • Scoop
    Scoop
  • Hera
    Hera
  • Nicole tesla
    Nicole tes...
  • Ria
    Ria
  • Müezza
    Müezza
  • Ero
    Ero
  • Lucy
    Lucy

Scottish Fold Lilac Point Mavi Gözlü

3 Mayıs 2018 doğumlu yeterince anne sütü aldı, kuru mama yiyior ve tuvalet eğitimi tam. Anne Scottish Fold Blue Point Baba British Short Hair. Kendim için ayırdığım yavrumu ona iyi bakabikecek ve daha önce yavru kedi bakmış bir aileye sahiolendirilecektir. Yer : Büyükçekmece İletişim : 05075103713 Lütfen whatsapptan ulaşınız

Ben istiyorum herşeyi veririm resmi varmı lütfen ben kedi yıllardır arıyorumm lütfen😢😢

Engin0061 yazdı :
3 Mayıs 2018 doğumlu yeterince anne sütü aldı, kuru mama yiyior ve tuvalet eğitimi tam. Anne Scottish Fold Blue Point Baba British Short Hair. Kendim için ayırdığım yavrumu ona iyi bakabikecek ve daha önce yavru kedi bakmış bir aileye sahiolendirilecektir. Yer : Büyükçekmece İletişim : 05075103713 Lütfen whatsapptan ulaşınız

Keducuk / 18-08-2018 13:39

Annem babam daha önce kedi baktı

Keducuk yazdı :

Ben istiyorum herşeyi veririm resmi varmı lütfen ben kedi yıllardır arıyorumm lütfen😢😢

Engin0061 yazdı :

Keducuk / 18-08-2018 13:40

daha önce kedi ve köpeklerimiz oldu ve yaşlarından dolayı kaybettik.Tekrar evimize bize eşlik edecek scottish gibi uslu sakin bor kedi arıyoruz.

ntasan / 29-09-2018 23:05

;