Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

küçük pomeranian yavru - 2.sayfa

Ev erkek ve dişi çay fincanı pomeranian yavrularını kaldırdı. Bu yavrular, evcil hayvan hastalıklarından arınmış olduklarını kanıtlayan tüm sağlık raporlarıyla birlikte gelecekler. Yavrular ev ve lazımlık eğitimli ve çok arkadaş canlısıdır. Onlar 11 haftalık ve şimdi iyi evlere gitmeye hazırlar, endişeleniyorlar lütfen temasa geçin.

img

serg123

6 yıl 3 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

serg123 yazdı :
Merhaba mumkunse yavruya talibim trabzondayim

Ev erkek ve dişi çay fincanı pomeranian yavrularını kaldırdı. Bu yavrular, evcil hayvan hastalıklarından arınmış olduklarını kanıtlayan tüm sağlık raporlarıyla birlikte gelecekler. Yavrular ev ve lazımlık eğitimli ve çok arkadaş canlısıdır. Onlar 11 haftalık ve şimdi iyi evlere gitmeye hazırlar, endişeleniyorlar lütfen temasa geçin.

img

ozlemberkay

5 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

>

serg123 yazdı :

ben sahiplenmek istiyorum ücretsizse

img

chn12

5 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba eğer kopeginize yuva bulamadıysanız ben almak istiyorum.

img

Emilis

5 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ