Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KURT KULAKLARI

selam herkese...benim 2 aylık anne alman baba sibirya kurt var kulakarı dikmedi ve oynatmamaya özen gösteriyorum çabuk kırılıyomuş...Olduda kırıldı...dikmezmi bidaha?bilgisi olan cevap yazarsa sevinirim

img

börteçine1

18 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba size bizim bir kopeği örnek gosterim 7 aylıkbir k9 polis kopeğimiz kulaklarını daha yeni dikti ve çok sevimli oldu ve şimdi fenerbahçeli futbolcu tuncay şanlı nın evinde kalıyor yani asla merak etmeyin kopeğiniz kesinlikle kukaklarını dikecektir kulakları kırılır diye asla onu sevgiden mahrum bırakmayın yalnızca severken kulaklarına dokunmamaya özen gosterin ama normal bir kopek 3. ayından itibaren dikilmeye başlar

img

eğitimliköpek

18 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bilgileriniz için çok teşekkürler...Ama ben hala karamsarım çünkü KRALın tek kulağı devamlı aşşağı bakıyo diğeri kalkmak üzere:( bence kırıldı...peki merak ediyorum ilerde dikme ihtimali varmı?

img

börteçine1

ÖZEL MESAJ

eğer köpeğinizin anne ve babasından eminseniz problem etmenize gerek yok kesinlikle dikilecektir ben size bunu garanti edebilirim karamsarlığa hiç gerek yok birde merakımdan sormak istiyorum gözleri ne renk [email protected] teşkler

img

eğitimliköpek

ÖZEL MESAJ

Gözleri hakkında kesin bişey söyleyemiyorum çünkü herkes farklı bişey söylüyo...Mavi dio bazıları ...ama bana siyah giibi gelio ayrıca kralın kız kardeşinin tek gözü mavi...

img

börteçine1

ÖZEL MESAJ

gözlerinin rengini söylediğiniz için teşekkür ederim ama kralın kardeşinin tek gözü mavi diyosunuz bugüne kadar hiç öyle bir kopek görmedim ben işim gereği hergün neredeyse 40 a yakın kopek görüyorum ama daha hiç karşılaşmadım rica edersem resmini mail adresime gönderebilirmisiniz TEŞKRLER ,[email protected]

img

eğitimliköpek

ÖZEL MESAJ

kralın kardeşinin kimde olduğunu bilmiyorum bulursam remini çekerim...Kralın bazı haraketleri huskye benziyor ..kuyruğunun ucu beyaz olması ve devamlı yukarda yuvarlak olmasıda tahminimce husky özelliğidir.şu anda tek kulağını dikmiş durumda ve size güveniyorum

img

börteçine1

ÖZEL MESAJ

bana güvendiğiniz için bende size teşekkür ediyorum ve size şunu söylemek istiyorum şu anda internet üzerinden 5 tane kopeğin tuvalet eğitiminde 2 tane kopeğinde temel eğitiminde arkadaşlara yardımcı oluyorum ve bundan öncede birçok kopeği internet üzerinden eğittim bunları yazmamdaki amaç kendimi övmek değil bana olan güveninizin artmasını sağlamaktır halk arasında simit kuyruk diye bilinen özellik alman kurduna değil sibirya kurduna aittir çokdoğru bir tesbit yapmışsınız SAYGILARIMLA

img

eğitimliköpek

ÖZEL MESAJ

Alman kurtlarinin kulaklari 4. aydan itibaren dikilmeye baslar.Fakat sibirya kurtlarininki oyle degil senin kopegin kulaklarini almandan aldigi icin :D beklemekten baska caren yok kulaklarinla oynamamaya ozen goster eger kirilirsa bidaha duzelmez.Eger bir alman kurdunun kulaklari ornagin 2 aylikken dik ise kulak boyutuna dikkat etmek gerekir,kulaklari kucuk ise kopek kirmadir.

img

dago

18 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar benimde size bir sorum var.. 2 aylık alman kurdum var sağ kulağı oldukça normal sol ise içeri bakıyor kesinlikle oynamıyorum sadece yanaklarını ve sırtını seviyorum kimseyede kulaklarına dokundurmuyorum .. bazan oynerken ister istemez temas olsada çok ciddi temaslar değil. ama sanırım kırık gibi :( düzelirmi? birde aşırı kalp çarpıntısı var veterinerlerin hepsi ayrı birşey söylüyor ama içim hiç rahat değil :( korkuyorum çünkü sürekli herşeye ağlıyor :( şimdiden teşekkür ederim...

img

asiyam

13 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ