Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

BU GÜZELLİĞİN GÖZÜNE SEVGİNİZLE IŞIK OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Bu güzel kediciği çöp konteynırının  yanında bir kutu içine atılmış halde buldum. Bir gözü kör edilmiş, kopartmak amaçlı  kuyruğuna  sıkıca bir ip bağlanmıştı.Sanıyorum bu yavrucuğa bir süre işkence yapılmıştı. Acı acı bağırarak; yardıma ihtiyacı olduğunu anlatmaya çalışıyordu. Onun acı dolu çığlıklarına duyarsız kalamadım ve onu geçici olarak evime aldım. Veterinere götürdüğümde ,veteriner ne yazık ki bir gözünün kör edildiğini söyledi.Ancak,çektiği onca zulme rağmen, yine de insanlara yaklaşan,son derece sıcakkanlı,sevgi dolu bir  kedicik .Yaklaşık 10 aylık,erkek.Ancak minik kediciğin sürekli evimde kalması  imkansız  çünkü evde bir köpeğim var ve ona zarar verebilir.Bu nedenle minik kediciği yüreği sevgi dolu ,emin ellere teslim etmek istiyorum.Ankara’da  yaşayan,maddi ve manevi anlamada  bu miniğe  bakmaya hazır hisseden ve onu  gönül arkadaşı olarak benimsemeye hazır olan kişilerden haber bekliyorum. Benimle  bu numaradan iletişim kurabilirsiniz.(5375202924)HAFTA İÇİ    SAAT 20 VE SONRASI,HAFTA SONU SAAT 12’DEN SONRA ARAYABİLİRSİNİZ.

img

Sudesu

8 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ