Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

4.5 YAŞINDAKİ KIZIM İÇİN YAVRU KEDİ ARIYORUM

Merhaba 15 gün önce eşimi kaybettim kansere yenildik şimdi kızım ve ben kaldık evimizde yanımıza babaanne ve dede geldi onlar pek istemesede ben kızım için bir yavru kedi sahiplenmek istiyorum,en büyük sıkıntımız bu konuda çok bilgisiz olmamız ancak öğreneceğiz elbette,önemli olan kızıma bir arkadaş olsun onu mutlu etsin,kızım da onu çok sevsin,belki erken davranıyorum ama siz kedi sahipleri bu konuda daha tecrübelisiniz, sizin fikirleriniz nedir?

img

hidolgoo

5 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam merhaba ben mehmet.. buldunuzmu Yavru kediyi bu numaradan ulasabilirmisiniz 05354542730

img

Rtttt

5 yıl 4 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar yavru kedimiz var isterseniz.3 aylık erkek tuvalet eğitimli.tüm malzemeleriyle vermek istiyoruz 05057853546

hidolgoo yazdı :

Merhaba 15 gün önce eşimi kaybettim kansere yenildik şimdi kızım ve ben kaldık evimizde yanımıza babaanne ve dede geldi onlar pek istemesede ben kızım için bir yavru kedi sahiplenmek istiyorum,en büyük sıkıntımız bu konuda çok bilgisiz olmamız ancak öğreneceğiz elbette,önemli olan kızıma bir arkadaş olsun onu mutlu etsin,kızım da onu çok sevsin,belki erken davranıyorum ama siz kedi sahipleri bu konuda daha tecrübelisiniz, sizin fikirleriniz nedir?

img

cananozcan

5 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer hala bulamadıysanız ankaradaysanız 1.5 aylık kesim var tuvalet eğitimi var ve ilgi seven bi kedi verebilirim isterseniz

img

Kuberay

5 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ